fbpx

Монтаж карнизів, вартістьВартість монтажу карнизів залежить від декількох факторів. Важливою частиною дизайну приміщення є декор вікна. Завішування віконного отвору не можливе без штор, отже карниз є невід’ємною частиною такого процесу. До вибору карнизу необхідно підійти відповідально, адже він виконує не лише функцію фіксатора, але й декоративну функцію. Проте, для виконання цих функцій необхідно в першу чергу правильно встановити карниз, бо від якості проведення монтажу карнизів, його кріплення, залежить подальша роль виробу у кімнаті.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.

Замовити монтаж карнизів у Львові

Зателефонувавши в салон Ваш інтер’єр Ви можете замовити монтаж карнизів у Львові. В залежності від матеріалу виготовлення карнизи можуть бути дерев’яними, металевими чи пластиковими, по виду кріплення вони: настінні та стельові. Який з них вибрати? Вибір карнизу залежить від вашого смаку, стилістичного напрямку в оформленні інтер’єру, від дизайну штор. Ви можете купити трубчастий карниз, замовити кований карниз, виконаний у вишуканому стилі, за необхідності прикріпити карниз для арок та еркерів. Та в подальшому така конструкція повинна витримувати навантаження шторами, бути легкою у використанні.

Монтаж карнизів вимагає певних навичок та досвіду роботи, тому цю роботу варто довірити спеціалісту. Працівники салону «Ваш Інтер’єр» надають послуги збору та встановлення карнизу. У нас Ви можете купити карниз для втілення будь-яких дизайнерських рішень. А майстри салону виконають роботу швидко та якісно, і лише у зручний для Вас час. Наявність професійного досвіду та необхідних знань, використання спеціальних інструментів у роботі стануть запорукою якісно виконаної роботи.