Італійські світильники та люстри купити, ціна Львів

Світильники – люстри, бра, настільні лампи, торшери

Відгуки наших клієнтів ТУТ.

Світильники Nowodvorski (Польща)

Компанія «Nowodvorski Lighting» – це сімейне підприємство, засноване в 1994 р. До 2011 р воно працювало під маркою «TECHNOLUX».
Наші переваги:

  • професійність
  • високий стандарт
  • безвідмовне обслуговування

Світильники Maytoni (Німеччина)

Високий стандарт якості, надійні комплектуючі. Хрустальні підвіски виготовляються з свинцевого кришталю(30%оксиду свинцю), що свідчить про традиційність виробництва. Верстатна шліфовка кришталю. Світильники класичного, сучасного (хай-тек, модерн) стилів. Матеріали: тканини, скло, метал, кришталь. Середня цінова категорія.


Світильники Wunderlicht (Німеччина)

Світильники середньої цінової категорії, в класичному та сучасних стилях. В асортименті світильників використовують шкіру, тканини, кришталь, стрази, декоративні ланцюжки.Світильники відповідають міжнародним стандартам безпеки.


Світильники Blitz (Німеччина)

Оптимальне співвідношення ціни і якості. Світильники в класичному,сучасному стилі. Матеріали: кришталь, дерево, скло, нержавіюча сталь. Світильники підкупляють теплотою і м’якістю форм.


Світильники ArtGlass (Чехія)

Світильники декоровані виробами з стікла і кришталю. Кришталь використовують трьох видів: Clasik, Exclusive Crustal, Swarovski. Кришталь шліфують верстатним і ручним способом. Світильники в класичному, сучасному (модерн) стилів, вони нададуть вишуканості і елегантності інтер’єру.


Італійські світильники

Італійські світильники та люстри, що пропонує магазин Ваш інтер’єр, виконані у чудовому стилі з венеціанського скла зроблять ваш інтер’єр більш вишуканим та естетичним. Яскравий італійський стиль та дизайнерські новинки підкреслять особливість вашого дому. Завітайте до нас в салон і Ви отримаєте задоволення від широкого асортименту світильників.

Світильники та люстри надають інтер’єру відчуття завершеності та гармонії в художньо-декоративній організації дизайну. Вони надають будь-якому приміщенню власний унікальний вигляд, створюють затишок, важливо лише витримати власну концепцію освітлення.

Головною задачею у виборі люстри чи іншого світильника – вони повинні доповнити дизайн. Світлодизайн в наш час став самостійним напрямком оформлення внутрішнього інтер’єру приміщення, де світильники та інші освітлювальні прилади – деталь, що необхідна не лише для практичних цілей освітлення, але й стають тією ізюминкою, що оживляє інтер’єр. В такому випадку важливо розробляти проект освітлення паралельно з основним проектом дизайну, враховуючи всі складові, адже світильники – це не лише джерело світла та буденна річ, але й естетичний елемент декору, без якого не можливий повний візуальний ефект від інтер’єру.

Для якісного освітлення, необхідно зробити правильний вибір освітлювального приладу. Виробники даної продукції пропонують колосальний модельний ряд, що задовольнить смак будь-якого покупця, навіть примхливого. Проте у виборі варто врахувати параметри кімнати, куди буде вмонтована люстра чи світильник, в яких умовах буде використовуватись. Такий вибір повинен керуватись не лише декоративними якостями люстри, але й ергономічними вимогами, з метою забезпечення ефективності освітлення, безпеки та комфорту.

Виконані у чудовому стилі з венеціанського скла, італійські світильники та люстри, що пропонує магазин «Ваш інтер’єр», зроблять будь-який інтер’єр більш вишуканим та естетичним, а яскравий стиль та дизайнерські новинки підкреслять особливість дому. Продукція нашого салону вражаюча, адже до асортименту модельного ряду декоративних освітлювальних приладів, Ви байдужими не залишитесь.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете ТУТ.