fbpx

Світильники – люстри, бра, настільні лампи, торшериВідгуки наших клієнтів ТУТ.

Світильники Nowodvorski (Польща)

Компанія «Nowodvorski Lighting» – це сімейне підприємство, засноване в 1994 р. До 2011 р воно працювало під маркою «TECHNOLUX». Купити світильник Nowodvorski можна в салонах “Ваш інтер’єр”.
Наші переваги:

 • професійність
 • високий стандарт
 • безвідмовне обслуговування

Світильники Maytoni (Німеччина)

Високий стандарт якості, надійні комплектуючі. Хрустальні підвіски виготовляються з свинцевого кришталю(30%оксиду свинцю), що свідчить про традиційність виробництва. Верстатна шліфовка кришталю. Світильники класичного, сучасного (хай-тек, модерн) стилів. Матеріали: тканини, скло, метал, кришталь. Середня цінова категорія. Ви також можете купити світильники в інтернет магазин Львів.


Світильники Wunderlicht (Німеччина)

Світильники середньої цінової категорії, в класичному та сучасних стилях. В асортименті світильників використовують шкіру, тканини, кришталь, стрази, декоративні ланцюжки.Світильники відповідають міжнародним стандартам безпеки. Купити люстру інтернет магазин тепер легко на нашому сайті.


Світильники Blitz (Німеччина)

Оптимальне співвідношення ціни і якості. Світильники в класичному,сучасному стилі. Матеріали: кришталь, дерево, скло, нержавіюча сталь. Світильники підкупляють теплотою і м’якістю форм. Купити люстру Blitz ви можете в одному з наших салонів з доставкою додому.


Світильники ArtGlass (Чехія)

Світильники декоровані виробами з стікла і кришталю. Кришталь використовують трьох видів: Clasik, Exclusive Crustal, Swarovski. Кришталь шліфують верстатним і ручним способом. Світильники в класичному, сучасному (модерн) стилів, вони нададуть вишуканості і елегантності інтер’єру.


Італійські світильники

Італійські світильники та люстри, що пропонує магазин Ваш інтер’єр, виконані у чудовому стилі з венеціанського скла зроблять ваш інтер’єр більш вишуканим та естетичним. Яскравий італійський стиль та дизайнерські новинки підкреслять особливість вашого дому. Завітайте до нас в салон і Ви отримаєте задоволення від широкого асортименту світильників.

Купити світильник у Львові.

Світильники та люстри надають інтер’єру відчуття завершеності та гармонії в художньо-декоративній організації дизайну. Вони надають будь-якому приміщенню власний унікальний вигляд, створюють затишок, важливо лише витримати власну концепцію освітлення.

Головною задачею у виборі люстри чи іншого світильника – вони повинні доповнити дизайн. Світлодизайн в наш час став самостійним напрямком оформлення внутрішнього інтер’єру приміщення, де світильники та інші освітлювальні прилади – деталь, що необхідна не лише для практичних цілей освітлення, але й стають тією ізюминкою, що оживляє інтер’єр. В такому випадку важливо розробляти проект освітлення паралельно з основним проектом дизайну, враховуючи всі складові, адже світильники – це не лише джерело світла та буденна річ, але й естетичний елемент декору, без якого не можливий повний візуальний ефект від інтер’єру.

Для якісного освітлення, необхідно зробити правильний вибір освітлювального приладу. Виробники даної продукції пропонують колосальний модельний ряд, що задовольнить смак будь-якого покупця, навіть примхливого. Проте у виборі варто врахувати параметри кімнати, куди буде вмонтована люстра чи світильник, в яких умовах буде використовуватись. Такий вибір повинен керуватись не лише декоративними якостями люстри, але й ергономічними вимогами, з метою забезпечення ефективності освітлення, безпеки та комфорту.

Види світильників

Існує кілька типів світильників, які можна розділити на види створюваного освітлення:

 1. Побутові світильники – є універсальними освітлювальними пристроями, придатними для будь-якого приміщення. Різний дизайн, форми, кольори дозволяють вибрати найбільш оптимальний варіант.
 2. Декоративні світильники – предмети інтер’єру, які формують атмосферу, породжують емоції і впливають на настрій. Це вдається завдяки матеріальній формі освітлювального приладу і візуальному ефекту, який він створює. Відповідно, особливого значення набувають такі характеристики, як форма, колір, матеріал виготовлення і текстура світильників. Декоративне освітлення використовують для освітлення вулиць, дачних ділянок, заміських будинків. Такі світильники не тільки освітлюють прилеглу територію, але і дуже вдало і красиво виглядають.
 3. Світильники загального освітлення – рівномірне або локалізоване, призначене для освітлення всього приміщення за допомогою світильників, розміщених у верхній частині приміщення. Загальне рівномірне освітлення створює умови для виконання робіт в будь-якому місці освітлюваного приміщення без урахування розташування обладнання. При загальному локалізованому освітленні світильники розміщують з урахуванням розташування робочих місць, що дозволяє створювати на місцях підвищену освітленість.
 4. Світильники місцевого освітлення – один з найбільш популярних видів серед світильників. Використовується як додаткове джерело освітлення для різних робочих зон.
 5. Світильники розсіяного освітлення – світловий потік лампи, розсіюючись крізь плафон з напівпрозорого матеріалу, створює рівномірне освітлення. Кут при цьому може досягати 360 градусів. Такий спосіб освітлення має найбільший коефіцієнт корисної дії ККД і найкраще підходить для загального освітлення, яке створюється за допомогою люстр або підвісних світильників. Світильник, лампочка якого повністю закрита абажуром, створює рівномірне розсіяне світло.
 6. Світильники направленого освітлення забезпечують освітлювальні прилади, світловий потік яких повністю спрямований на певну поверхню. Об’єкти в цьому випадку візуально здаються більші і об’ємні. Спрямований світло дають світильники-плафони, настільні лампи, підвісні і деякі вбудовані моделі. Світильники спрямованого світла легко відрізнити від усіх інших: вони дають на підлозі або стіні виражену світлову пляму від спрямованого пучка світла.
 7. Світильники прямого освітлення: такі світильники використовують, якщо потрібно спрямувати потоки штучного світла на конкретний об’єкт. Наприклад, щоб посвітити красиву картину у вітальні, зробити на ній при допомогою світла акцент. Або підсвітити дзеркало у ванній, щоб було зручно наносити макіяж. Не потрібно забувати, що чим менший розмір об’єкту, який ви вирішили підсвітити, то тим менший розмір світильника прямого освітлення потрібно вибирати.
 8. Світильники відбитого освітлення: такий тип світильників здатний відбивати світло. Все відбувається за рахунок того, що промені штучного світла, надсилають не вниз або вгору, а як би проектуються на стелю, який в свою чергу їх відображає. Виходить незвично і красиво. Таке освітлення включає в себе безліч стилів підвісних світильників, люстр і бра, а також деякі переносні лампи.

 

Світильники у нашому інтернет магазині

Наш салон пропонує купити світильник в інтернет магазині. Кожен тип світильника так само можна розділити і на види способу установки:

 1. Стельові;
 2. Підвісні (на підвісах до стелі);
 3. Вбудовані (в підвісних стелях);
 4. Бра(настінн);
 5. Торшери;
 6. Настільні;

Так само існує класифікація побутових світильників по типу використовуваних ламп:

– лампи розжарювання;

– галогенні лампи;

– люмінесцентні лампи;

– світлодіодні лампи.

Виконані у чудовому стилі з венеціанського скла, італійські світильники та люстри, що пропонує магазин «Ваш інтер’єр», зроблять будь-який інтер’єр більш вишуканим та естетичним, а яскравий стиль та дизайнерські новинки підкреслять особливість дому. Продукція нашого салону вражаюча, адже до асортименту модельного ряду декоративних освітлювальних приладів, Ви байдужими не залишитесь. Також купити світильники можна в нашому інтернет магазині з доставкою додому в будь яку точку України.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете ТУТ.