fbpx

Карнизи та комплектуючі, замовитиВідгуки наших клієнтів ТУТ.

На сьогодні карнизи – це не лише спеціальна конструкція, що служить в якості кріплення штор, гардин чи тюлі до вікна, але й важливий та незамінний елемент декору, завдяки якому можна гарно та вишукано оформити вікно, а також підкреслити в інтер’єрі бажаний стиль. Роль карнизу доволі важлива в процесі створення інтер’єру, але такі естетичні якості також повинні супроводжуватись надійністю та практичністю конструкції, адже не секрет, що добрий карниз повинен гарантувати легкий та невимушений рух штор.

Різноманіття варіацій карнизів від виробників на стільки велике, що питання вибору відповідного до ваших штор чи тюлі не складе особливих труднощів. Ви можете фантазувати у створенні від класичного до неординарного рішення по декору віконного отвору з металевими, дерев’яними чи пластиковими карнизами, він може бути трубчастим, литим чи стельовим, мати різні забарвлення. Дизайнери також підкреслюють їх декоративну функцію, що дозволяє візуально відкорегувати розміри приміщення. Для невеликої кімнати гарно підійде стельовий карниз, що візуально зробить приміщення вищим, широкий карниз збільшить у сприйнятті невеликий розмір вікна. Завдяки такій конструкції можна вдаватись до багатьох хитрощів, адже деякі карнизи легко доукомплектовуються сукупними аксесуарами, і це може стати унікальним рішенням оздоблення вікна . Варто також підкреслити, що встановлюються карнизи доволі швидко та легко, а завдяки продуманій системі кріплення вони можуть витримувати будь-які штори та гардини, навіть дуже важкі.

З карнизами магазину «Ваш інтер’єр» , де представлено всі види даної продукції та комплектуючих за доступну ціну, можливе будь-яке креативне рішення в оформленні вікна. Завдяки професійним порадам дизайнерів, у нас Ви можете купити карниз, що не лише буде надійним для функції фіксації штор, але й вдалим вибором для стильового направлення у інтер’єрному оформленні приміщення. Дана продукція представлена в каталозі на будь-який смак, та відповідно до будь-яких вимог.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете ТУТ.