fbpx


rylonku_1

Вас бентежить сонце вдень? Тоді Вам потрібні сонцезахисні рулонні штори

Сонцезахисні рулонні штори

Рулонні штори (тканинні ролети) – це яскравий представник класики сучасного інтер’єру.

Функціонально рулонні штори виконують декілька задач – це створення комфортних умов і неповторний дизайн вашого будинку або офісу …

Детальніше
20142210120703

Натуральні шпалери - частинка природи у Вашому інтер'єрі.

Якісні натуральні шпалери для стін були предметом загального захоплення завжди. Їх красою милувалися ще в стародавні часи. Шпалери з натуральних матеріалів використовувалися для обробки розкішних жител правителів Стародавнього Сходу. Секрети виробництва таких матеріалів зберігалися майстрами в найсуворішому секреті, передаючись від покоління до покоління протягом багатьох століть.

Детальніше
kak_vudrat_detskie_oboi

Які шпалери вибрати для дитячої кімнати?

Що найважливіше в житті кожних батьків? Щоб їхні діти були здорові та жили в комфорті. Усі батьки завжди намагаються дати своїй дитині лише найкраще, починаючи з їжі і одягу та закінчуючи оформленням кімнати. Дитяча кімната –це не просте приміщення, це цілий світ маленької людини, в якому вона грає, відпочиває, навчається і приймає друзів. Оформлення дитячої кімнати є для батьків важливим завданням. Адже вони повинні створити в дитячій комфорт, затишок,а також безпечну обстановку. То ж які шпалери вибрати для дитячої кімнати?

Детальніше