fbpx

Хімчистка штор, рекомендаціїНа   даний час 
ми не займаємось 
даною  послугою!
Рекомендуємо перевірених 
партнерів по хімчистці
 текстильних виробів 
Lava & Cuce, що знаходиться 
в ТЦ Кінгкрос.
+38 (032) 229-58-03

Всі господині знають, яким непростим є догляд за шторами і гардинами в будинку. І не завжди прання – це найскладніше. Не менш складно відпрасувати штору і відновити драпірування, прикрасити гардину і повернути на місце всі складочки ламбрекенов. Для того, щоб зробити все це потрібно багато простору, велика прасувальна дошка та величезне терпіння. Альтернативою мукам будь-якої господині стане хімчистка штор, а також хімчистка гардин – послуги, які пропонує наша “Народна хімчистка”. Крім проблеми з незручностями, деякі штори та гардини і зовсім не можна прати. Сьогодні матеріали, які використовуються для їх пошиття дуже різні і серед них є тканини не зовсім практичні в експлуатації, які можуть при пранні в звичайній пральній машинці деформуватися. Тоді професійна чистка штор – це вже необхідність, адже тільки фахівець зможе точно визначити, якими речовинами і за допомогою якого методу можна здійснити хімчистку штор або гардин в кожному конкретному випадку.

Салон “Ваш інтер’єр” рекомендує робити хімчистку штор. Краса, вишуканість та елегантність дизайну інтер’єру, залежить не лише професійно виконаного оформлення, але й дотримання чистоти, що впливає на підсилення естетичних якостей всіх складових. Одним з незамінних деталей дизайну дому ,квартири, офісу є штори, тюлі, що створюють відчуття комфорту, привносять відчуття затишку, а при вдалому виборі вони підкреслюють стиль інтер’єру. Чистка гардин – обов’язкова процедура, зрештою як і для всіх текстильних виробів приміщення, які крім забруднення плямами різноманітного походження, накопичують в собі пил, втрачаючи свій вигляд. Такі забруднення навіть можуть негативно сказатись на здоров’ї мешканців приміщення, викликаючи алергічні реакції, тому текстильні вироби необхідно чистити.

Компанія Ваш інтер’єр здійснює хімчистку текстильних виробів тільки власного виробництва. Чому? Бо під час виготовлення виробів ми пришиваємо бірки, на яких вказані рекомендації по догляду і в більшості випадків зрозуміло, як поведе себе тканина під час чистки. Часто пропонуємо заміну фіранок, тюлю, замість хімчистки, коли бачимо, що цей варіант раціональніший. Ви можете замовити хімчистку штор у Львові, гардин, тюлі, ламбрекену, покривала чи чохлів, подушок тощо, яка здійснюється двома способами: суха чистка та волога. Використання того чи іншого виду очищення залежить від ступеню забруднення, матеріалів виробу,якості та стійкості барвників. У такій роботі використовуються лише спеціальні високоякісні хімічні засоби, наші кваліфіковані співробітники володіють усім необхідним обладнанням, що дозволяє виконати роботу швидко та професійно.  В послуги салону також входить: знімання текстилю (гардини, штори, тюлі тощо); прання чи хімчистка виробу, в залежності від матеріалу, з якого виготовлений текстиль; розпрасовування; доставка та навішування гардин та тюлей після чистки, відповідно до попереднього дизайнерського задуму.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.