Хімчистка штор, рекомендаціїВсі господині знають, яким непростим є догляд за шторами і гардинами в будинку. І не завжди прання – це найскладніше. Не менш складно відпрасувати штору і відновити драпірування, прикрасити гардину і повернути на місце всі складочки ламбрекенов. Для того, щоб зробити все це потрібно багато простору, велика прасувальна дошка та величезне терпіння. Альтернативою мукам будь-якої господині стане хімчистка штор, а також хімчистка гардин – послуги, які пропонує наша “Народна хімчистка”. Крім проблеми з незручностями, деякі штори та гардини і зовсім не можна прати. Сьогодні матеріали, які використовуються для їх пошиття дуже різні і серед них є тканини не зовсім практичні в експлуатації, які можуть при пранні в звичайній пральній машинці деформуватися. Тоді професійна чистка штор – це вже необхідність, адже тільки фахівець зможе точно визначити, якими речовинами і за допомогою якого методу можна здійснити хімчистку штор або гардин в кожному конкретному випадку.

Салон “Ваш інтер’єр” рекомендує робити хімчистку штор. Краса, вишуканість та елегантність дизайну інтер’єру, залежить не лише професійно виконаного оформлення, але й дотримання чистоти, що впливає на підсилення естетичних якостей всіх складових. Одним з незамінних деталей дизайну дому ,квартири, офісу є штори, тюлі, що створюють відчуття комфорту, привносять відчуття затишку, а при вдалому виборі вони підкреслюють стиль інтер’єру. Чистка гардин – обов’язкова процедура, зрештою як і для всіх текстильних виробів приміщення, які крім забруднення плямами різноманітного походження, накопичують в собі пил, втрачаючи свій вигляд. Такі забруднення навіть можуть негативно сказатись на здоров’ї мешканців приміщення, викликаючи алергічні реакції, тому текстильні вироби необхідно чистити.

Ви можете замовити хімчистку штор у Львові, гардин, тюлі, ламбрекену, покривала чи чохлів, подушок тощо, яка здійснюється двома способами: суха чистка та волога. Використання того чи іншого виду очищення залежить від ступеню забруднення, матеріалів виробу,якості та стійкості барвників. У такій роботі використовуються лише спеціальні високоякісні хімічні засоби, наші кваліфіковані співробітники володіють усім необхідним обладнанням, що дозволяє виконати роботу швидко та професійно. А головне, що не залежно від тканини та забруднення виріб не втратить свого попереднього вигляду. В послуги салону також входить: знімання текстилю (гардини, штори, тюлі тощо); прання чи хімчистка виробу, в залежності від матеріалу, з якого виготовлений текстиль; розпрасовування; доставка та навішування гардин та тюлей після чистки, відповідно до попереднього дизайнерського задуму.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.