fbpx

Дизайн штор на замовлення, вартістьДекор-центр “Ваш інтер’єр” надає послугу “дизайн під ключ”. Важливою складовою всього дизайну є дизайн штор. Ми пропонуємо весь спектр послуг дизайну штор у Львові, починаючи від оформлення дзвінка клієнта, виїзду на об’єкт, закінчуючи навішування штор. Постараємось детальніше описати весь процес дизайну шторів і тюлів:

Дзвінок клієнта. На цьому етапі наші менеджери приймають телефонний дзвінок(повідомлення з чату, електронної пошти) та обробляють його, визначаючи основні потреби клієнта. В результаті розмови, визначаються часові рамки, коли клієнту буде зручно прийняти спеціаліста з монтажу або дизайнера.

дизайн штор - "дизайн під ключ"

– Виїзд спеціаліста з монтажу(з дизайнером або без). Це важливий етап, адже правильні заміри – це запорука що на стадії виготовлення штор будуть враховані всі особливості вікон.

заміри вікон

Штори дизайн та пошиття

Власне основні етапи – це дизайн штор та пошиття. Дизайнери штор салону “Ваш Інтер’єр” справжні професіонали, які дорожать своєю репутацією, працюють сумлінно, вкладають в свої вироби душу. Дизайнер штор – художник, творець краси, експерт з текстилю, декоратор, знавець сучасних модних тенденцій. Його діяльність вимагає глибоких знань і умінь в самих різних напрямках. А підсумком його праці є штори, про які Ви завжди мріяли. При розробці ескізів враховується безліч параметрів: стиль і колірна гама інтер’єру, побажання замовника, освітленість приміщення. Робота над дизайном штор триває від одного до кількох днів, в залежності від складності об’єкту. В результаті роботи дизайнера штор ми отримуємо готові ескізи штор на вікнах, дизайни тюлів, тощо.

– Вибір тканин для штор та гардин

При виготовленні штор використовуються тільки якісні матеріали. В студії декору “Ваш Інтер’єр” представлено безліч шторних тканин провідних імпортних виробників.

Унікальний, неповторний вигляд шторам надають різні аксесуари та елементи декору. У своїй роботі дизайнери студії “Ваш Інтер’єр” застосовують вишукані тасьми, шнури, китиці, підхвати, бахрому та ін. Такі аксесуари і фурнітура нададуть Вашим шторам закінчений і оригінальний вигляд.

тканини для штор, палетки

Пошиття штор

Реалізація дизайн-проекту майбутніх штор – не менш значущий етап роботи над майбутнім виробом. Адже якість строчки і обробки матеріалів, а головне – відповідність готового виробу затвердженим ескізом і розміром, є неодмінною умовою успіху!

пошив штор та тюлі

Навішування штор, корекції, здача об’єкта

Завершальним етапом після замірів, дизайну віконних штор, пошиття є навішування штор та здача готового об’єкту. Спеціаліст з монтажу монтує карнизи, якщо потрібно, та допомагає дизайнеру навішати штори та тюлі.

Навішування штор

Замовити дизайн штор, виклик дизайнера, ціни

В декор-центрі “Ваш інтер’єр” можна замовити дизайн штор, тюлі, виклик дизайнера за доступними цінами. Компанія “Ваш Інтер’єр” має власний швейний цех, де не один рік працюють неперевершені майстрині – справжні професіонали. Вони грамотно і акуратно виконають розкрій тканини і пошиють гардини. Все, що від Вас потрібно – це зробити замовлення штор в салоні декору “Ваш Інтер’єр”, позбавивши себе від зайвих турбот і розчарувань. Адже основне в інтер’єрі – це краса кожного елемента і справжній домашній затишок!

Гарний інтер’єр – це частина іміджу, невід’ємна умова гарного настрою.

При цьому в будь-якому інтер’єрі важливу роль відіграють штори. Вони підкреслюють загальний стиль приміщення, створюють неповторну атмосферу, а ще, – що не менш важливо, – забезпечують комфорт і зручність.  Компанія “Ваш Інтер’єр” готова запропонувати Вам сотні різних варіантів оформлення вікон, відповідно до Ваших смаків, потреб, вимог. І Ви можете бути впевнені, що такі штори будуть тільки у Вас – тому що, на відміну від готових виробів, пошиття штор у салонах “Ваш Інтер’єр” здійснюється строго індивідуально, з урахуванням особливостей приміщення і побажань замовника. Ніщо так не цінується, як індивідуальність. Особливо в сучасному мегаполісі, де кожен бажає виразити себе за допомогою візуальних прийомів.

Однак, замовлення штор представляє інтерес не тільки для людей з хорошим художнім смаком. Це вірне рішення для всіх, хто не звик гаяти свій час і гроші. По-перше, Ви будете мати справу тільки з фахівцями в цій сфері, по-друге, Вам не доведеться здійснювати заміри, ламати голову над конструюванням моделі. Компанія  “Ваш Інтер’єр” вже протягом десяти років створює шедеври текстильного декору.

При виготовленні штор, гардин ми дотримуємось таких правил як: унікальний дизайн штор, якісні тканини і фурнітура з яких виготовляються штори, якісне пошиття виробів.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.