fbpx


Серед оздоблювальних робіт, драпірування стін набуває все більшої популярності. Багато людей вважає, що таке оздоблення підходить для палаців чи кабінетів, виконаних в стилі середньовіччя, та це не так. Такий спосіб прикрасити стіни вибирають ті, хто любить справжнє, для кого важлива вишуканість в інтер’єрі. Приміщення, драпіроване тканиною, дуже затишне у сприйнятті, виглядає доволі стильно та коштовно.

Текстильне оздоблення стін має багато позитивних сторін, серед яких варто відзначити шумо- та теплоізоляцію, матеріал оздоблення дозволяє циркуляцію повітря в приміщенні, приховує усі нерівності поверхні стін, зрештою, це екологічно найчистіше покриття для стін. Завдяки сучасним технологіям, на сьогодні існують тканини для драпіровки, що не горять, стійкі до вологи та значних перепадів температури, такі матеріали не вигорають, спеціальний розчин, яким обробляють тканину захищає від пилу, появи забруднень, плям. Величезний асортимент тканин для оздоблення дозволяє виконання від класичних до неординарних рішень декору стін. Ви можете втілити свої задуми завдяки фотодруку чи художньому розпису фарбами тканини.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.

Драпірування тканиною є однією з послуг салону «Ваш Інтер’єр». Ми здійснюємо оздоблення стін приміщення за допомогою системи каркасного драпірування. Відповідно до Ваших бажань, досвідчені дизайнери салону підберуть колір та візерунок тканини, що ідеально підійде Вашому інтер’єру, змоделюють ескіз зони розміщення каркасної конструкції. Завдяки професійним навикам та досвіду роботи, наші майстри якісно та швидко сконструюють каркас та встановлять його відповідно до дизайнерського рішення. Таке оздоблення буде креативною частиною стилістики дизайну Вашого дому, квартири, надасть індивідуальності та вишуканості будь-якому приміщенню.