Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані , ми зателефонуємо Вам і відправимо СЕРТИФІКАТ на 1000 грн

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Кілька останніх десятиліть традиційним освітленням в будинках всіх і кожного вважалося центральне освітлення. А саме, одна висяча люстра, розташована по центру кімнати. Найчастіше, ця люстра була не просто головним, але і єдиним джерелом світла в приміщенні.

У 2023 році індустрія світу пропонує нам широкий вибір варіантів освітлення для різних завдань. Існують декілька типів: основне, або центральне, функціональне і декоративне освітлення. Про них ми писали в статті «Типи освітлення в інтер'єрі». У цій статті ми детальніше розглянемо питання: що таке функціональне освітлення?

Що таке функціональне освітлення

Функціональне освітлення - це спеціальні джерела світла, які використовуються, коли необхідно виконати конкретне завдання. Наприклад, почитати книгу, зробити уроки, попрацювати за комп'ютером, приготувати вечерю, пообідати і т.д. Цей тип освітлення є найважливішим і найпрактичнішим в приміщенні. Іноді, завдяки правильно продуманному функціональному освітленню відпадає необхідність в центральному (основному) типі освітлення. В такому випадку, від нього взагалі можна відмовитися.


Бра, торшери, настільні світильники у функціональних зон, підсвічування над робочою поверхнею - саме таке освітлення допомагає найкращим чином вирішувати повсякденні завдання.