Карниз це один з ключових елементів декорування вікна. Правильно підібраний карниз надає кімнаті елегантності та смаку. Тому вибір має велику вагу. Трішки розберемось, які види карнизів бувають?
Дерев'яний та металевий карниз.
У цих двох типів є спільна будова, а саме: штанга, тримач, кільця та закінчення. Всі ці елементи можна придбати або окремо, або в комплекті. Дерев'яні карнизи ми радимо обирати до меблів та підлоги, якщо вона у вас виконана в дерев'яних кольорах. Металевий карниз зазвичай підбирають під люстру або меблеву фурнітуру та декор. Також такі карнизи можна зустріти, як у одинарному так і подвійному вигляді. До речі, самі тримачі бувають різних модифікацій: закриті, відкриті, ті, що кріпляться до стелі, або ті, що монтуються між двома стінами.
Струнний карниз - це легкість і повітряна краса. Такі карнизи завжди були актуальні, хоча вони на вигляд не зовсім звичні - це наче довга натягнута нитка. На такі тримачі можна повісити різні штори, але пам’ятайте, вони не повинні бути надто важкими.
Стельовий карниз - це по суті альтернатива для так званих традиційних карнизів. Їх, зазвичай, використовують, щоб не було видно самого карнизу і всю увагу отримали штори або тюль. Цей вид карнизу має від одного до трьох рядів для навішування штор. Зазвичай такий карниз виготовлений з ПВХ або алюмінію, він може бути у довільному розмірі, адже дуже просто з'єднуються між собою декілька штук в один суцільний карниз. Це є дуже зручно особливо у великих приміщеннях. Ще одна виграшна сторона стельового карнизу це є з'єднувальні елементи щоб обійти кут або радіусну стіну.
Перед покупкою виміряйте вікно та визначтесь з видом карнизу, який, на ваш погляд, доповнить інтер'єр кімнати. Щодо розмірних характеристик, карниз повинен мати з кожного боку вікна по 15-20 см, знаходитись на 5 см вище відкосів та бути на відстані 10-15 см від стіни. Також слід подумати, яким способом Ви хочете повісити штори на карниз. Популярними рішеннями є
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|