Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Як повісити штори на скошені вікна?

Скошені вікна це вікна незвичної форми, зазвичай вони мають одну або дві скошені сторони, а тому привертають до себе увагу своєю незвичайною трапецієподібною формою. Створити привабливі штори на скошене вікно у формі трапеції або трикутника не є складно, але потрібно знати деякі хитрощі та нюанси. Наші дизайнери з радістю поділяться з вами своїм досвідом, як найкраще оформити скошене вікно.

Дотримуйтеся Кута

Штори на скошене вікно. Штори для скошених вікон.

Дизайнери знають такий прийом: чим вище розташовані карниз та штори, тим краще виглядає кімната в цілому. Є ще одне дуже важливе правило: всі штори в кімнаті повинні бути на однаковій висоті. Як правило, загальний вигляд кімнати в такому випадку стає більш акуратний і стильний. 

Але якщо скошене вікно знаходиться на скошеній або мансардній стіні, потрібно створювати дизайн штор відповідно до лінії кута. Важливо використовувати одну й ту саму тканину для всіх вікон в кімнаті та зберігати симетрію і усі пропорції.

Думайте нестандартно

Класичні штори для скошених вікон.Штори на скошені вікна класичні. Оформлення скошених вікон шторами. Штори на скошені вікна у спальню.

Розглянемо ситуацію, коли скошене вікно на всю або майже на всю висоту приміщення. У такому випадку  у вас майже повністю розв'язані руки щодо методів оформлення штор і типів кріплення карнизу. Але більшість клієнтів віддає перевагу настінному карнизу, якщо є можливість і достатньо місця для кріплення. Однак стельовий карниз теж є чудовим рішенням і часто більш доцільний.

Ось інша ситуація, вікно з однією скошеною стороною. Нестандартне бачення простору може нам допомогти урізноманітнити оформлення скошених вікон. Зачасту скошені вікна сприймають як одне ціле. Проте подумавши по-іншому і розділивши таке вікно на дві геометричні фігури, (наприклад, на трикутник зверху і квадрат або прямокутник знизу) можна оформити шторами тільки нижню половину вікна, тобто її прямокутну частину, що значно спростить роботу. З усіх способів оформлення скошених вікон, цей, безперечно, найлегший. 

Якщо потрібна консультація дизайнера для оформлення скошених вікон або вікон інших нестандартних форм, дизайнери з текстилю студії “Ваш Інтер’єр” з радістю допоможуть вам у цьому. Ми маємо великий досвід у оформлення вікон самих різних форм, тому з легкістю справимось з будь-якими складними завданнями.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно