Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Оформлення вікон шторами є завершальним акордом в дизайні інтер'єру будь-якого приміщення. Адже штори для будинку відображають стиль і настрій вашого життя, і саме від них залежить фінальний вигляд кожного окремо взятого приміщення. Для того, щоб вигляд будинку становив єдине ціле в плані кольору і фактури, оформлення вікна шторами має виконуватися з відповідних тканин, які підходять до атмосфери і стилю кімнати.

Зараз існує величезна кількість видів штор і стилів. Тому в процесі вибору штор краще підійти до справи творчо за допомогою талановитого і досвідченого дизайнера, якого можна викликати додому. Досвідчений дизайнер-декоратор кожен день вирішує завдання з оформлення інтер'єрів текстилем і заздалегідь бачить невидимі нашому погляду проблеми в поєднанні форм, кольорів і стилю. Адже дуже важливо враховувати комплексне поєднання дизайнерського рішення, різних матеріалів, аксесуарів, карнизів - всі ці елементи знаходяться в тісному зв'язку один з одним. Для того щоб створити ексклюзивні штори, дизайнер повинен відчути атмосферу будинку і передбачити всі ваші бажання.

Консультація з дизайнером економить ваш час і кошти

Послуги дизайнерів з проектування штор в компанії "Ваш Інтер'єр" виконуються з індивідуальним підходом і уважним ставленням до ваших побажань. Навіть якщо ви ще не знаєте як повинні виглядати ваші штори для будинку, досвідчені і талановиті декоратори нашого салону допоможуть вам зорієнтуватися у всій різноманітності стильових прийомів, моделях штор, тканин, карнизів.

Ексклюзивний дизайн штор.

На місці дизайнер оцінить всі переваги приміщення, застереже вас від можливих помилок, дасть корисні рекомендації, які в підсумку дозволять вам отримати кращий результат за менші гроші. За допомогою професійних прийомів дизайнер з легкістю спроектує штори в уже існуючий інтер'єр.

Переваги роботи з дизайнером штор

Досвід і професійні знаня

Консультація професійного дизайнера штор - це джерело дуже корисної і важливої інформації. Професіонал в області дизайну, який стежить за всіма новинками і модними тенденціями, обов'язково запропонує вам цікаві ідеї, що стосуються сучасних тенденцій в дизайні штор. При спілкуванні і після обміну думками він «відчує» вподобання і смаки клієнта. Звичайно, остаточний вибір завжди залишається за замовником, але до думки дизайнера варто прислухатися: його практичний досвід і знання, а також чітке розуміння поставлених перед ним завдань гарантовано дадуть чудовий результат.

Переваги роботи з дизайнером штор.

Обговоріть з дизайнером свої побажання

Навіть найкрасивіші і модні штори можуть викликати незадоволення, якщо їх стиль вам чужий, малюнок не подобається, а колір не тішить душу. Які б ексклюзивні штори вам не запропонував дизайнер-декоратор, вони обов'язково повинні вам подобатися. Під час консультації з дизайнером штор ви опишете йому, що саме вам подобається і яку шторну композицію ви хотіли б бачити.

Професійні послуги досвідчених дизайнерів звільняють вас від зайвої витрати часу і вирішення складних питань, а також дають дуже якісний результат, допомагають зробити інтер'єр унікальним. Ексклюзивні штори каталог повинні ідеально вписатися в існуючий інтер'єр.

Дизайн штор для дома.

Ексклюзивні штори повинні ідеально вписатися в існуючий інтер'єр

Ексклюзивні штори не існують самі по собі, а є частиною єдиного інтер'єру. Вдало підібрані штори і фіранки доповнять існуючий інтер'єр, прикрасять приміщення, приховають його архітектурні недоліки і підкреслять переваги. Для того щоб дизайнеру вдалося втілити всі ці завдання, йому необхідно уважно вивчити обстановку в кімнаті і точно зняти всі необхідні виміри. Від точності вимірів також залежить те, наскільки гармонійно ваші штори будуть поєднуватися з інтер'єром. Залежно від отриманої інформації дизайнер штор зможе запропонувати вам кращі варіанти дизайну штор, які ідеально підійдуть до конкретного приміщення.

Каталог моделей штор.

Пікресліть за допомогою штор всіпереваги приміщення

Створюючи дизайн штор, дизайнер ставить перед собою кілька завдань: не тільки прикрасити вікно, ще й підкреслити за допомогою штор всі сильні сторони приміщення. Вдало підібрані штори візуально розсунуть стіни, піднімуть стелю або змінять пропорції вікон. Без професійних знань і умінь дизайнера самостійно зробити це досить важко, тому краще не експериментуйте, а довіртеся майстрам своєї справи.

Дизайн штор для будинку.

В салоні «Ваш Інтер'єр» ви можете замовити і купити ексклюзивні штори за допомогою яких створюються унікальні інтер'єри, підкреслюють індивідуальність. Якими б не були ваші побажання, наші професійні дизайнери «Ваш Інтер'єр» зможуть їх реалізувати. Для наших фахівців немає нереальних завдань: нестандартне поєднання форм, кольорів і матеріалів, комбінування ідей, індивідуальний підхід - ми знаємо все про штори і пропонуємо вам тільки найкраще!


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно