Красиво оформлені вікна додають радості мешканцям оселі. Обираючи певний вид штор, тканин і кольорів, ми створюємо настрій. Сучасні матеріали та конструкції надають можливість створити гармонійну композицію приміщення.
В цій статті ми розповімо про Найпопулярніші види штор:
Прямі штори
Прямий вид штор має найбільше поширення. Зазвичай це комплект зі щільних портьєр і легких гардин, закріплених вертикально на карнизі. Таке поєднання тканин додає ефекту об’ємного драпірування. Переважно користуються популярністю однотонні тканини в сіробежевих, коричневих, шоколадних чи сірих тонах. До таких штор можна віднести і з різними візерунками, чи це квіти, чи геометрія, а навіть якийсь яскравий однотонний колір тканини, що є акцентом і він поєднаний зі спокійним відтінком основної штори.
Штори класичні на підхватах
Класичні штори переважно замовляють з таких тканин, як оксамит, атлас чи велюр. Часто в класичних інтер'єрах використовуємо робочу і декоративну штору. Декоративна має оздоблення бахромою, в народі називають її кутасики, а робоча штора закриває вікно. Можна поєднати 2 кольори тканин, основна - світліша, а декоративна - темніша. Декоративну штору підхоплюємо на підхват, який може бути оздоблений бахромою, або на китицю. Вони зачіпляються на тримачі.
Ще один варіант класичних штор - це оздоблення їх ламбрекенами, але цей дизайн на сьогодні менш актуальний.
Римські штори
Це такі штори, які шиються по розміру проєму чи на саму раму вікна. Вони піднімаються вверх, ланцюжковим чи шнурковим управлінням, формуючись в складки. Такі штори можуть бути пошиті з тканини одним полотном, або подвійні, коли на одному механізмі і штора і тюль. Якщо мова йде про дизайнерські штори, то вони бувають настільки цікавими, що це вже як витвір мистецтва. Дизайнер підбирає кілька видів тканин і комбінує їх, в залежності від стилю і вподобань клієнтів. Такі штори цікаві і індивідуальні.
Рекомендуємо римські штори використовувати в випадках коли мала площа приміщення, коли не плануєте вішати класичні штори, а тільки тюль, або тоді, коли вони вам просто подобаються.
Рулонні штори
Суть їх така ж як в римських, але вони накручуються на вал, тому і називаються рулонні. Тканини переважно використовуємо однотонні. Такий вид штор часто використовують ще й як додатковий захист від вигорання основних штор, чи меблів, які є в приміщенні. Наприклад, рулонні штори можуть затемняти на 30% кімнату, ви їх закриваєте вдень і прямі сонячні промені вже не потрапляють на меблі, підлогу чи інші цінні речі.
Японські штори
Складаються з панелей обтягнутих тканиною. Вони не мають складів і пересуваються по напрямних. Японські штори вішаються на карниз і спадають рівними складами.
Австрійські штори
У звичайному положенні є довге полотно зібране внизу красивими воланами. Якщо потягнути за стрічки, то конструкція перетворюється в коротку фіранку з красивими складами. Переважно австрійські штори шиють з легких тканин, вони краще лягають в складки.
Штори-кафе
Це короткі та легкі, в більшості випадків тюлеві штори. Вони ідеально підходять для маленьких вікон, невеликих площ кімнат, в ванни чи туалетні кімнати. Монтуються безпосередньо на рами вікна і виглядають романтично і затишно.
Видів штор, поєднань тканин, кольорів та фактур надзвичайно багато. Важливо правильно підібрати колірну гаму, вміло поєднати тканини різної фактури та фасону, який пасує саме Вашій оселі, тому надзвичайно цінно та важливо, коли саме дизайнер по шторах підбере найкращий варіант для вас. Це зекономить час і результат вас потішить.
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|