Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані , ми зателефонуємо Вам і відправимо СЕРТИФІКАТ на 1000 грн

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Бренд «Morris&CO» вже як 150 років – один з найвідоміших виробників текстилю і шпалер в Британії. Хоч його дизайнери працюють з дуже різними підходами і стильовими напрямками, нещодавно бренд презентував нову романтичну колекцію PURE в традиційному стилі Туманного Альбіону.

Тканини для штор.

Сьогодні MORRIS & Co – як охоронець цінностей первісної компанії, заснованої Вільямом Моррісом – у всій своїй роботі втілює естетику і дух творця. Нова колекція PURE MORRIS, яка побачила світ в кінці літа 2016 року, здавалося б, йде врозріз з цими цінностями. Але якщо придивитися уважно, в ній дуже чітко простежуються вправні візерунки і майстерність Морріса. Підкреслюється, що він, як дизайнер інтер’єрів, створював приміщення з чистими і простими лініями. У колекції використано багато архівних елементів, які набули нового звучання, щоб відобразити характер сучасності.

Дизайнерські шпалери.

PURE MORRIS втілює в собі дух відомого англійського художника-декоратора і представляє його культові візерунки на лаконічному тлі в нейтральній колірній палітрі і в той же час зберігає хитромудрість і цілісність оригіналів.

Дизайнерські тканини для штор.

Елісон Джі (Alison Gee), головний дизайнер MORRIS & Co., Пояснює причини нововведень: «З огляду на сучасну тенденцію до спрощення і поверненню до витоків, ми вирішили, що настав час поглянути на культові візерунки Morris з нової точки зору. З цим ми звернулися до архівів, де виявили однотонні візерунки і шпалери, надруковані із застосуванням різних технік, в тому числі з використанням подрібненого скла і металізованих фарб. Ми знайшли оригінальні візерунки, створені з використанням ручної набивки шаблонами для шпалер Вільяма Морріса, щось вдалося відновити, і, разом з висококваліфікованими майстрами нашої шпалерної фабрики, придумали кілька новинок для цієї колекції. Це був захоплюючий творчий процес гри з фарбами і друкованими відбитками, в результаті чого з’явилося кілька нових варіантів добре відомих візерунків, які були повністю збережені. Спочатку візерунки Morris були реакцією на пишний квітковий декор вікторіанської епохи. Що стосується декорування, ми сподіваємося, що варіації будуть сприйняті так само тепло, як і DAISY (перший друкований візерунок Morris) свого часу, і відкриють нас новій аудиторії. Це Morris для сучасного життя ».

Дизайн інтер'єру в англійському стилі.

У колекцію шпалер і тканин увійшли вісім видів шпалер, три з яких розроблені з застосуванням техніки ручної набивки шаблонами, згаданої вище, а решта розписані заново зі складною деталізацією, щоб передати природу первісного візерунка. Змінився і масштаб, що дозволило надати колекції жвавості.

Шпалери для спальні.

Повітряні гардинні тканини, створені за архівними документами, багато з яких послужили художньою основою для шпалер, гойдаються  на вітрі, вловлюючи сонячні промені і відкидаючи по всій кімнаті чарівні химерні тіні. Чарівно красиві тканини підходять і для сучасного концептуального простору, і для класичного інтер’єру.

Гардинні тканини.

В цілому пропонується дев’ять мотивів, кожен з яких відрізняється унікальною інтерпретацією завдяки комбінації з дев’яти різних методів друку, переплетення і вишивки.

В салонах декору “Ваш Інтер’єр” можна купити всі тканини та шпалери фабрики Morris & Co, а також замовити текстильний дизайн інтер’єру.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно