Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

1. Офісні шпалери підвищують продуктивність команди

Чи знаєте ви, що щасливі співробітники в середньому на 12% продуктивніше? Крім створення гарної корпоративної культури і хорошою оплати праці, є ще один спосіб поліпшити командний дух: поліпшити офісне середовище. На думку експертів в області охорони здоров'я США, робоче середовище може безпосередньо впливати на настрій і на мотивацію до дії. Це може навіть сприяти або перешкоджати спілкуванню, а також створювати і зменшувати стрес. Отже, якщо ваш комерційний дизайн інтер'єру хороший, він дійсно може підвищити продуктивність. Стіни вашого офісу - гарне місце, щоб почати покращувати вашу робочу середу. З правильним покриттям стін ваш офіс може створити спокійну, цікаву і заряджаючу енергією атмосферу, яка дозволить співробітникам працювати більш ефективно.

Антивандальні фотошпалери для офісу. Геометричні шпалери для офісу. Еко шпалери для офісу.

2. Шпалери для офісу мають звукоізоляційні властивості

Офісні шпалери можуть зменшити шуми, що доносяться зовні, наприклад, гудки автомобілів. Стінові покриття також зменшують внутрішні шуми між кабінетами, що означає, що переговори будуть менше турбують сусідів.

Шпалери для офісу шкільна дошка.

3. Офісні шпалери економлять ресурси

Сучасні настінні покриття, наприклад, фотошпалери для офісу на замовлення, не тільки прикрасять будь-який офісний інтер'єр, але і є економічним вибором. Щільні рельєфні шпалери забезпечують більшу окупність вкладених коштів. У порівнянні з фарбою шпалери для офісу служать до п'яти разів довше, а це значить, що вам не доведеться витрачати цінні ресурси на підтримку дизайну. Шпалери вимагають меншого догляду, так як більшість якісних настінних покриттів можна легко мити і чистити, що означає менші витрати на працю і ремонт з плином часу. Крім того, у стінових покриттів високий коефіцієнт опору теплопередачі, що вказує на те, що вони є чудовими ізоляторами. Це дозволяє щомісяця економити багато грошей на рахунках за електроенергію. Ці гроші можна направити на найголовніше: на успішне ведення бізнесу. Крім того, на випадок непередбаченої ситуації ваш офіс повинен бути безпечним і спроектованим таким чином, щоб зменшити потенційний ризик. Високоякісні антивандальні шпалери для офісу мають вогнестійкість і відповідають вимогам для комерційного дизайну інтер'єрів і архітектурних специфікацій.

Шпалери в домашній офіс. Звукоізоляційні шпалери.

4. Офісні шпалери вражають клієнтів

Шпалери для офісу бувають самих різних візерунків і дизайнів. Від смугастих шпалер, призначених для підняття настрою, до фотошпалер з індивідуальним принтом, що зображують сільські пейзажі ... варіанти безмежні. Це означає, що ви можете адаптувати дизайн згідно смаку і уподобанням не тільки вашої власної команди, але і ваших клієнтів.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно