Фарба буває різних кольорів, а також різного складу: масляна або латексна. Латексна фарба - найпоширеніший тип фарби і найбільш улюблений, оскільки вона легко очищається і довго зберігається. Вона також має стійкість до вицвітання і дихає краще, ніж масляна, що призводить до меншого пухирця фарби. Ми рекомендуємо використовувати латексну фарбу для більшості стін та для домашнього використання.
Фарбу для стін можна розділити на наступні види:
Цей вид фарби має приблизно 80% глянцу. Чим блискучіша фарба, тим легше за нею доглядати, а глянцеву фарбу в порівнянні з іншими видами найлегше мити. Однак до недоліків можна віднести те, що такий тип фарби зробить дефекти та недоліки на вашій стіні більш вираженими. Подекуди така фарба коштує дорожче, аніж інші види. Також вона створює “холодний” та не зовсім затишний інтер’єр. Краще використовувати таку фарбу для деяких декоративних елементів, а не для стін.
Має 20-50% глянцу. Напівглянець має блискучий сатиновий фініш, він буде гарним вибором для кухонь та ванн, тому що забезпечує легкість миття в таких приміщеннях. Приємно, що напівглянцева фарба обійдеться трохи дешевше, ніж глянцева. До того ж, саме напівглянець є дуже поширеним видом фарби. Цей варіант може бути хорошим вибором, якщо ви хочете помірного блиску і фарбу, яку можна легко очистити.
Має 2% глянцу. Матова фарба створює дуже теплий та оксамитовий ефект на стінах. Якщо у вас стіни з великою кількістю недоліків, виберіть матову фарбу. Зазвичай один або декілька шарів скриють ці недоліки. Проте і в цієї фарби є свої мінуси, наприклад, вона погано витримує прибирання, а також на ній більше видно бруд. Тому вибирайте цей варіант для кімнат, на яких не буде багато бруду. Найбільше, ця фарба підходить для стелі. Матова фарба, яка має 5-15% глянцу більш практична. Вона також має затишний матовий фініш, але набагато легше миється і є найбільш популярним рішенням для сучасних інтер’єрів.
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|