Більшості з нас не важко запалити свічку. Все, що потрібно зробити, це запалити її і дати їй горіти стільки, скільки захочете. Дуже просто. Виявляється, є правильний спосіб зробити це. Правильний догляд за свічками забезпечує найяскравіше полум'я, найдовший час горіння та найпростіше повторне загоряння.
Оскільки багато хто прагне купувати високоякісні та корисні свічки, вони також очікують, що будуть користуватися ними та отримувати від них задоволення якнайдовше. Проста зміна звички або невелике додавання знань можуть допомогти вам отримати максимальну віддачу від улюблених свічок. Тому, будь ласка, прийміть наше запрошення розглянути найбільш ефективний спосіб запалювання свічки та поради щодо догляду за свічками.
Щоб запобігти появі некрасивої сажі та утворенню кілець пам'яті, дотримуйтесь наступних професійних порад зі спалювання свічок:
Щоразу, коли ви хочете запалити свічку, обріжте трохи гніт. Ви можете використовувати ножиці, кусачки для нігтів або спеціальний триммер для ґноту, інструмент не має значення. Обрізка ґноту зробить полум'я чистішим і яскравішим. Якщо залишити ґнот необрізаним, це може призвести до утворення дивної форми, що нагадує гриб, який може притупити та заглушити полум'я. Якщо ви дозволите ґноту вирости занадто довго, це може призвести до появи непривабливих плям від диму, які зазвичай залишаються на свічках зі скляної тари. Але, обрізаючи ґнот, ви тримаєте полум'я під контролем і запобігаєте утворенню плям від диму. Крім того, гніт, який може вирости довгим або вигнутим, може призвести до капання, спалаху, нерівномірного горіння та утворення сажі. Таким чином, обрізаючи гніт щоразу, ви дійсно продовжуєте термін служби свічки. Фактично, ви виявите, що ваші свічки, як правило, горять на 25 відсотків довше, якщо ви будете дотримуватися цієї поради.
Усі знають цю сцену: електрика відключена, аварійного освітлення немає, запалюєш пару свічок. Коли знову спалахне світло, ви погасите полум'я. Здається, нормальний процес, правда? На жаль, це може завдати шкоди структурі свічки. Як саме? Передчасне гасіння полум'я без повного розчинення воску по всьому діаметру на одному рівні свічки або плавлення від одного кінця до іншого кінця призведе до утворення тунелю в середині свічки. Свічка продовжуватиме тунелювання протягом усього свого життя. Гніт почне опускатися все глибше і глибше, як тунель, що повільно проходить через центр свічки. Незабаром тунель стане настільки глибоким, що запалити ґнот буде практично неможливо, оскільки він буде покритий рідким воском. Коли відбудеться тунелювання, ви скоротите термін служби свічки, що призведе до втрати всього воску. Невикористаний віск скорочує години насолоди прекрасним ароматом та світлом свічки та час, зусилля та гроші, які ви витратили у процесі вибору. Однак є для вас просте рішення. Після того, як свічка запалена, її не можна гасити доти, доки перший шар воску не розтане повністю.
Правильне горіння свічки може зайняти кілька годин, особливо якщо має великий діаметр, тому не запалюйте свічку, якщо у вас немає часу, щоб дати їй повністю розтанути. Так, це потребує великого терпіння; але якщо ви все зробите правильно, поверхня всіх свічок залишиться плоскою.
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|