Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

У житті кожного домовласника настає момент, коли він стикається з питанням, як полегшити перехід від одного підлогового покриття до іншого: від килима, ламінату або штучної деревини твердих порід до плитки або натурального каменю. Звичайно, в сучасних інтер'єрах "під ключ" питання про стик між різними поверхнями взагалі не виникає, так як вправні майстри, використовуючи нові технології спочатку виводять всю площу підлогового покриття в один рівень і красиво стикують його без переходів.

Ну а якщо ремонтувати будинок або квартиру частинами і не проводити повне розбирання підлогових поверхонь з нуля, часто будуть різні висоти підлоги для кожного матеріалу. В першу чергу це проблема естетики дизайну, а також це функціональна проблема. Досягнення однакової висоти або «рівного» переходу між матеріалами вимагає попереднього планування і, можливо, додаткових будівельних витрат. Також необхідно враховувати пороги дверних прорізів, враховуючи їх зовнішній вигляд з обох сторін зачинених дверей.

Найпопулярнішим і, напевно, найпоширенішим способом стикування різних матеріалів на підлозі є плінтус, який закріплюється зверху. Це рішення, на жаль, зустрічається дуже часто в наших будинках, не дивлячись на те що воно вже застаріле і виглядає непривабливо. Але як красиво стикувати два типи підлогового покриття? Один з небагатьох практичних і естетичних варіантів - це використання коркового компенсатора. Що це таке? Це дрібнодисперсний корковий матеріал, який має різні кольори і розміри. Такий корковий компенсатор дозволяє підлоговій дошці трохи дихати і виглядає набагато краще, ніж класичні варіанти, такі як плінтус, наприклад. Він досить бюджетний і легкий в установці. 

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно