Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Фарбування плінтусів - займає лише день-два. Для плінтусів можна використовувати як латексну так і олійну фарбу, але латексні фарби на водній основі і тому їх чистити набагато простіше. Також ви можете вибрати рівень блиску для латексних або олійних фарб, але, як правило, для плінтусів рекомендується злегка блискуче покриття, оскільки воно більш стійке до потертостей і краще миється, ніж матова фарба. Тому напівглянцева або глянцева фарба, найкращий вибір для плінтусів.

Інструменти та матеріали для фарбування плінтусів

 • Ганчірка

 • Захист очей та рукавички

 • Відро

 • Губка

 • Шпатель

 • Дрібнозернистий наждачний папір або шліфувальна губка

 • Малярська стрічка

 • Шпаклівка по дереву

 • Напівглянцева або глянцева латексна фарба

 • Розчинник

Інструкція

 • Почистіть попередньо пофарбовані плінтуси
Напевно, ніде так багато не збирається бруду як на плінтусах. Тому перед покраскою плінтусів потрібно їх ретельно очистити. Дерев’яні плінтуси не рекомендується чистити водою, краще це зробити спеціальним розчинником розведеним у воді.
 • Підкорегуйте недоліки
Перш ніж приступити до фарбування, залатайте великі отвори, які з'явилися з часом, за допомогою деревного наповнювача. Він дуже схожий на шпаклівку для стін, тому й працювати ним потрібно звичайним маленьким шпателем. Великі дефекти слід затерти, тоді як крихітні дефекти або царапини можна залишити незаповненими.  Інколи, перевіряючи плінтуси на дефекти, виявляється, що їх занадто багато і ви можете вирішити придбати нові плінтуси, в чому вам можуть допомогти у салоні декору “Ваш інтер'єр”. У випадку покупки нових плінтусів можете пропустити третій пункт.
 • Шліфування плінтусів
Якщо ви заробили багато дефектів шпаклівкою для дерева, перед грунтуванням пройдіться по шпакльованих місцях шліфувальним папером невеликої зернистості. Ручне шліфування невеликим шматком наждачного паперу або гнучкою шліфувальною губкою, як правило, краще, а ніж шліфування станком. Шліфування необхідне тільки для старих плінтусів, які вже можуть мати кілька шарів фарби, для нових плінтусів під покраску воно не потрібне.
 • Підготуйте стіни та підлогу
        Фарбування багетів.

За допомогою малярської стрічки закрийте нижній край стіни, одразу над плінтусами, а також стик між підлогою і плінтусом. Незважаючи на те, що така підготовка вимагає багато часу, вона допоможе уникнути довгого прибирання після закінчення робіт. Одна проста лінія малярської стрічки, що закриває стіну та підлогу вздовж плінтуса, може забезпечити весь необхідний захист. Проте цього буде замало якщо ви не мали справи з фарбою або виконуєте такі роботи вкрай рідко, тоді потрібно подбати про додатковий захист в зоні плінтуса. До стіни та підлоги ви можете приклеїти малярним скотчем звичайну плівку, щоб уникнути, розбризкування фарби або грунтовки.

 • Грунтовка плінтусів
Попередньо пошпакльовані та відшліфовані місця потрібно грунтувати, інші частини плінтуса можна не грунтувати. Ретельно перемішайте грунтовку. Грунтуйте плінтус повздож. Дайте грунтовці висохнути за вказівкою виробника. Нові плінтуси грунтувати не потрібно перед покраскою.

 • Фарбування плінтусів

Фарбування плінтусів. Процес фарбування плінтусів.

Якщо ви придбали фарбу давніше, перевірте її термін придатності. Відкрийте кришку банки подалі від робочої зони, але обов'язково над захисною плівкою і дуже ретельно перемішайте. Як і у випадку з грунтуванням, будьте дуже акуратні щодо занурення пензля у фарбу - занурте кісточку не більше ніж на одну третину довжини кисті. Для першого шару використовуйте не багато фарби. А у випадку нового плінтуса цей шар вже зроблений. Намагайтесь проводити пензлем по довжині плінтуса. Після першого шару дайте плінтусу висохнути згідно вказівки виробника. Після цього нанесіть другий шар. Власне цей другий шар потрібен як для нових так і для реставрованих плінтусів. Другий шар слід наносити використовуючи трішки більше фарби.

 • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно