Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Дуже часто, коли робиться ремонт, допускається ряд поширених помилок в плануванні. В результаті виходить не зовсім той ефект, якого очікували господарі квартири або будинку. Неправильне планування може зіпсувати не тільки зовнішній вигляд інтер'єру, але й ускладнити життя. Яких помилок в плануванні приміщення потрібно уникати? Розглянемо 5 порад від компанії «Ваш Інтер'єр».

1. Відсутність планувального рішення до початку ремонту

З цієї причини випливають всі інші помилки. Вже після зробленого ремонту господарі розуміють, що освітлення не там, де треба, що його недостатньо і багато-багато інших моментів.

2. Неправильне розташування меблів

Найчастіше в нашій місцевості люди звикли розставляти меблі уздовж стін. Це не найкращий спосіб. Якщо ви не знаєте, як розташувати диван, крісло та інші меблі, скористайтеся шаблонами з різними варіантами. В інтернеті їх дуже багато. Виберіть той, що ближче до параметрів вашої кімнати і найбільше вам подобається. Обов'язкове правило, про яке потрібно пам'ятати - мінімальна ширина проходів між меблями 60 см, а відстань між диваном і телевізором залежить від розміру його діагоналі і навпаки.

Планування спальні. Планування вітальні.

3. Неправильне відкривання дверей

Начебто нічого складного: треба продумати все так, щоб двері при відкриванні не вдарялися одні в одних. Однак цю помилку можна зустріти дуже часто, просто тому, що цьому питанню не приділялося достатньої уваги, або взагалі про нього забували.

4. Мало місць зберігання

Кількість місць зберігання безпосередньо залежить від кількості мешканців в будинку. Якщо воно не передбачено на етапі планування, то вже потім докуповуються шафи, які нікуди втиснути.

5. Не передбачена достатня кількість розеток і їх розташування

І знову все тому, що перед ремонтом не було перед очима планувального рішення з розташуванням меблів, завдяки якому дуже легко навіть інтуїтивно зрозуміти де і скільки розеток потрібно.

Якщо Вам важко визначитися з чого почати ремонт, дизайнери студії «Ваш Інтер'єр» з радістю проконсультують Вас і допоможуть створити оптимальне планувальне рішення для Вашої оселі.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно