Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Твори мистецтва, які людина вирішила повісити, насправді можуть досить багато розказати про смаки та стиль цієї людини. І це не дивно, адже витвори мистецтва повинні доповнювати весь інтер’єр. Один дизайнер пояснив, що "твори мистецтва можуть викликати емоції", які людина відображає в усьому, будь то стиль одягу чи дизайн інтер'єру помешкання.

Мистецтво є дуже особистим, і кожна людина його відчуває по своєму, і власне тому дизайнери приділяють цьому дуже багато уваги, працюючи з власниками будинків. Дизайнери беруть деякі картини з колекцій мистецтва клієнтів, щоб оформити їх будинок, вони розглядають колір, стиль та композицію, щоб створити інтер'єр. Зрештою, будинок буде відображати смаки людей, які живуть у ньому. 

І якщо ви все ще намагаєтеся визначити, як має виглядати ваш інтер'єр, уважніше розгляньте ваші найулюбленіші твори мистецтва, які допоможуть вам краще зрозуміти в якому напрямку рухатись. Є декілька поширених стилів мистецтва, і до кожного з цих стилів є стилі інтер’єру, яким вони найбільш відповідають. 

Сучасні витвори мистецтва. Мінімалістичні картини. Картини та стиль інтер'єру. Картини в класичному інтер'єрі. Картини в інтер'єрі.

Мінімалізм

Лінійні малюнки, чорно-біле геометричне мистецтво та роботи натхненні скандинавською культурою, добре вписуються в мінімалістичний стиль домашнього декору.

Пейзажі

Любителі ландшафту часто прихильники традиційного інтер'єру. Крім того, такі люди можуть віддавати перевагу більш м'яким кольорам і менш насиченим візерункам. Також можемо зазначити, що люди, яких тягне на портрети, ймовірно також віддають перевагу класичним меблям.

Квіткові картини

Люди, які цінують рослинні картини або азіатське мистецтво, можуть захотіти включити в дизайн так звані жіночні деталі, такі як квіткові принти, фестончасті краї або окантовку. Зазвичай такі деталі реалізують у вигляді шпалер, постільної білизни, штор, або інших доповнень з текстилю.

Сучасні твори

Любите реферати, змішану техніку чи скульптури? В цьому випадку можна схилятися до більш сміливих кольорів. І, як правило, такі особи є більш відкритими для поєднання різних візерунків з точки зору масштабу, мотиву та кольору. Подібно як і сучасне мистецтво не завжди прогнозоване, а навіть не завжди зрозуміле, інтер'єр приміщення також може не аби як здивувати.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно