Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

У своїй роботі дизайнери часто стикаються з різними думками та побоюваннями клієнтів щодо ремонту. В цій статті ми вирішили розповісти вам про деякі з них, а також пояснити, чому ці стереотипи помилкові.

Помилкові стереотипи у ремонті

Стереотип перший: з етапами ремонту можна розібратись по ходу виконання робіт

Якщо ви розробили проект, то в ході його виконання не можна вносити в нього кардинальні зміни. Потрібно розуміти, що будь-яка робота яка була спланована, порахована, а потім змінена, в результаті може принести багато непередбачуваних проблем, та ще й в кінцевому результаті зовсім інший вигляд, а ніж було задумано. Може дійти до того, що вам прийдеться все починати з початку і ви вийдете за межі бюджету.

Стереотип другий: якщо робити кухню-студію, то в ній завжди буде запах від приготування їжі

   Кухня-студія. Дизайн кухні студії. Інтер'єр кухні-студії.

І цей стереотип в багатьох випадках стає основною причиною, чому люди, яким подобається відкрита студія, відмовляються від перепланування приміщення, щоб об’єднати кухню та вітальню. На погляд багатьох провідних дизайнерів об'єднана кухня з кімнатою набагато кращий варіант використання площі. І ось чому.  По-перше, простір стає більший і варіативніший для планування, по-друге - набагато  функціональніший. Наприклад, ви можете і готувати, і у той же час підтримувати спілкування з друзями. 

Але стереотип полягав у тому, що розповсюджуються запахи. Якщо говорити відверто, без адекватної системи вентиляції або хорошої витяжки запахи будуть поширюватись, навіть якщо у вас кухня не об'єднана і закриті двері, така вже природа запахів. Але насправді для усунення зайвих запахів потрібно поставити приточну вентиляцію, яка буде подавати свіже повітря у приміщення і в той же час забирати усі запахи з нього. Більш простіший спосіб це поставити хорошу витяжку, і при її роботі відкривати вікно (можна мінімально) для фільтрації повітря в приміщенні.

Стереотип третій: не можна розташовувати ліжко ногами у сторону до дверей

Дизайн спальні. Спальня в класичному стилі.

Цей стереотип більше з розряду прикмет, але такий погляд впливає на планування приміщення. І цей смішний стереотип здається є тільки у країнах колишнього СНД. Адже світові дизайнери всі в один голос рекомендують робити все навпаки. В ідеалі, потрібно планувати кімнату таким чином, щоб можна було завжди контролювати двері тобто вхід і вихід у кімнату. На їхній погляд, таке проектування спальні допомагає емоційно розслабитись, адже підсвідомо, контролюючи вхід у кімнату, людина почуває себе спокійніше.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно