Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Помилка №1. Цікаво, що в народі звикли все робити як то кажуть “на око”: готувати смачний обід, визначати якість товару, і звичайно ж обирати будівельні матеріали. Не обирайте матеріали і кольори на “око”, обов'язково беріть зразки або кольорові викраси, і прикладайте один до одного. Повірте, так можна добряче зекономити, бо тільки так можна бути впевненим, що колір плитки підійде до кольору меблів, а текстиль підійде до кольору стін. Правда, не завжди можна мати взірець певного матеріалу, проте дизайнери за допомогою кольорових шкал можуть оприділити точний колір чи відтінок а навіть підтон і надрукувати його на папері. 

Оздоблення вітальні.

Помилка №2. Якщо не “на око” - тоді на метри квадратні. Але аж ніяк не потрібно розраховувати всі матеріали на квадратні метри, адже такі матеріали як плитка, ламінат, шпалери рахуються поштучно або порулонно. Ще один нюанс, який слід враховувати, це те що шпалери мають “крок” або рапорт, за яким повторюється узор, орнамент чи малюнок, тоді наші розрахунки площі в метрах квадратних також є дуже помилкові. Краще такі матеріали рахувати рулонами, штуками, упаковками. Це добре знати площу, проте також потрібно пам'ятати, що існують партії товару. Обов'язково потрібно прослідкувати, щоб партії були однакові. Професійні продавці-консультанти салону “Ваш інтер'єр” з легкістю конвертують ваші квадратні метри у рулони, чи упаковки.

Помилка №3. Ви, напевно, неодноразово бачили, коли дверні пройоми закручують в арки або оздоблюють всім що попадає під руку. Але навіщо? Це аж ніяк не додає краси та індивідуальності вашому інтер’єру, а тільки псує його. Дверні пройоми не потрібно оздоблювати плиткою, цікавими камінчиками, цеглою, або ще якимось “вічним” матеріалом. Так, ми погоджуємось, що ці місця є більш вразливіші до ударів і швидко брудняться, але щоб цього запобігти достатньо просто обрати якісну фарбу, яка буде добре митися або миючі вологостійкі шпалери. Також не завжди доцільно дверний проєм закручувати у арки. Хоча арки мають свою красу, проте не у кожному інтер'єрі їх видно.

Дверний пройом.

Помилка №4. Четверта поширена помилка це оцінювання ремонту на етапі оздоблення. Краще створіть колаж, а вже потім переходьте до оздоблення. Цей етап у ремонті має створити затишок у вашому помешканні. Власне якісно виконаний колаж допоможе побачити, які деталі інтер'єру зайві або ж навпаки яких ще бракує. Якщо ж ви дійшли до етапу оздоблення без колажу тоді навряд чи самим оздобленням можна буде спасти ситуацію.

Помилка  №5. Ще однією “бідою” багатьох інтер'єрів є повсюдне використання пластику. Наша порада відмовитись від усього пластику. Пластикових плінтусів, обрамлень, куточків і.т.д.  Ці речі роблять інтер'єр на порядок дешевший. Також з такими елементами завжди виникають різноманітні неприємні нюанси. Звичайно придбати пластиковий елемент буде значно дешевше, проте ця так звана економія, здешевить інтер'єр, навіть якщо він в цілому виконаний з дорогих матеріалів. 

Плінтус.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно