Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Використання рослин у дизайні інтер’єру завжди було популярним. Адже рослини не тільки роблять приміщення більш привабливим та живим, вони також відіграють не останню роль у зміцненні здоров’я. Кімнатні рослини можна використовувати і як акцентні елементи, і як легкий декор. Існує багато переваг використання рослин у ваших будинках, але давайте розглянемо найважливіші з них. 

Переваги використання рослин в інтер’єрі

  • Рослини допомагають зменшити стрес і занепокоєння;

Це може здаватися неймовірним, але дослідження показують, що деякі рослини дійсно можуть допомогти вам знизити рівень стресу та артеріальний тиск. Вони допомагають відчувати себе більш спокійними і врівноваженими.

     Великі рослини в інтер'єрі. Живі рослини в інтер'єрі. Інтер'єрні рослини.

  • Рослини допомагають покращити сон;

За рахунок того, що рослини виділяють кисень вночі, вони допомагають вам краще виспатися. Здоровий і міцний сон запорука міцного імунітету. 

  • Рослини фільтрують повітря; 

Ни для кого не секрет, що рослини покращують якість повітря завдяки природному процесу фільтрування, допомагаючи легше дихати тим, хто знаходиться в приміщенні. А також рослини поглинають вуглекислий газ, який ми видихаємо. 

  • Рослини допомагають підвищити рівень продуктивності роботи;

Деякі рослини допомагають залишатися більш зосередженими, адже покращують пам’ять і настрій, крім того сприяють творчості. Також збільшення кисню в приміщенні благотворно впливає на організм людини в цілому. Цікаво, що той самий кисень, який допомагає нам заснути вночі, у день впливає на нас навпаки - допомагає залишатися бадьорими!

     Маленькі рослини в інтер'єрі.  Рослини у вітальні.  Рослини як декор.

  • Рослини допомагають боротися із застудою та алергією; 

Дивно, який може бути зв'язок між кімнатними рослинами та імунною системою? Однак кімнатні рослини підвищують рівень вологості у повітрі та зменшують пил у навколишньому середовищі. Таким чином, вони так би мовити, постійно зайняті “вологим” прибиранням, що у свою чергу допомагає боротися із застудою. При алергії потрібно ретельніше доглядати за своїми рослинами, якщо ви хочете, щоб вони вам допомогли. Регулярно чистіть їх, щоб уникнути скупчення пилу.

Не дивлячись на всі ці позитивні моменти, до вибору рослин потрібно підходити обережно, якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини. Деякі види рослин можуть бути токсичними, якщо вони їх з’їдять, тому обов'язково враховуйте цей фактор при покупці.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно