Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating

 Ultimate Grey (абсолютно сірий) та Illuminating (яскравий, світлий) - поєднання звичайного сірого та яскраво-жовтого кольору лимонної цедри. Цей вибір був зроблений під впливом минулого карантинного 2020 року - часу, коли нам довелося ізолюватись від світу і перебувати в монохромних сірих ковдрах вдома.  "Це поєднання кольорів, яке дає нам стійкість і надію" - сказав Леатріс Ейсеман, виконавчий директор Інституту кольору "Pantone". 

Колір 2021 року.

Сіре похмуре небо, цемент на тротуарах, зручна постільна білизна або екрани з недостатнім освітленням. Сірість означає двозначність і нерозв’язаність. Ні чорний, ні білий... Він не вказує на кінець, а лише на продовження невизначеного періоду. Оскільки випадки коронавірусу все ще зростають у всьому світі, це, безумовно, і є та невизначеність.

Хоча під “кольором року” більше мається на увазі прогноз тенденції, але цього разу він був зроблений під впливом певних обставин. Яскраво-жовтий колір - це світло в кінці тунелю, сонце, що сходить над темним краєвидом, світанок надії, що з’являється разом із можливістю появи вакцини від COVID-19.

Трендові кольори 2021. Кольори року 2021.

За останнє десятиліття відтінки кольорів Pantone були надзвичайно насиченими, яскравими, вражаючими, такими як Living Coral 2019 (Живий корал), Ultraviolet 2018 (Ультрафіолет) та Radiant Orchid 2014 (Сяюча орхідея). Це енергійні кольори, такі, що можуть викликати натхнення або здивування. Сірий не настільки захоплюючий, але який же колір компанія може оголосити після минулого року?  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно