Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Ми з вами живемо у прекрасний час. Нам доступно безліч знань і досягнень. Використовуючи їх на практиці, ми можемо керувати своїми емоціями і впливати на відчуття. А це актуально. Бо вік інформаційних технологій зумовлює загострення психоемоційних станів. До чого тут дизайн і інтер'єр, скажете ви. А до того, що правильно обираючи кольори для оформлення ваших помешкань і офісів, ви маєте можливість контролювати свій психологічний стан. На сьогодні кольоротерапія є окремою наукою, що вивчає вплив кольору на людський організм. І дизайнер інтер'єрів у своїй роботі використовує ці знання. Саме поєднанням кольорів пояснюється те, що в одному приміщенні ви почуваєте себе радісно, в іншому – збуджено, а ще в іншому вам хочеться спати. 

Інтер'єр вітальні в різних кольорах.

Вибираючи кольорову гаму для свого помешкання чи окремих його кімнат, ви створюєте відповідний настрій дому. Поєднання краси і користі в елементах інтер'єру – спосіб отримати і естетичне, і емоційне задоволення. Наприклад, для спалень рекомендують використовувати відтінки рожевого і червоного. Ці кольори символізують любов, пристрасть і жіночність. Кухня і їдальня можуть бути оформлені у різних варіантах жовтого і оранжевого, оскільки ці кольори стимулюють апетит і позитивно впливають на міжособистісні відносини. Офіси і домашні кабінети пропонують оформлювати в синьо-зелених тонах. Цим відтінкам властиво сприяти концетрації уваги і ефективній творчості. 

Спальня в червоних відтінках.jpg

Дитяча кімната може бути пофарбована в різні кольори залежно від психоемоційних особливостей вашої дитини. Кімнату невгамовного малюка варто фарбувати в спокійні тони - м'які відтінки синього і зеленого. Для спокійної дитини підійде оформлення у відтінках рожевого і червоного. А от меланхолійним дітям варто додати в кімнату жовтого. Не рекомендують використовувати для дитячих кімнат яскраві салатові і фіолетові кольори, бо це може негативно вплинути на дитячу психіку. І не обов'язково фарбувати стіни в один колір чи робити кімнату однотоннною. 

Дитяча спальня в спокійних кольорах.

Варто поєднати різні кольори. Або ж додати необхідного відтінку за допомогою дрібних з дизайнерських речей. Подушки, покривала, настільна лампа чи люстра потрібного кольору теж можуть створити потрібний ефект. Єдиним правилом при грі з кольором є знати правила їх поєднання. Тому з цим питанням варто звернутися до професіоналів. Таке рішення буде найкращим, адже йдеться не просто про красу приміщення, а й про вплив цієї краси на вашого здоров'я.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно