Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Як поєднати кілька видів деревини в одному інтер’єрі?

Багато хто вважає, що неправильно поєднувати більше двох різних дерев'яних текстур в одному інтер'єрі, але на практиці цього досить важко досягнути без дизайнерського контролю. Ця стаття допоможе навчитись комбінувати різні текстури дерева в одному приміщенні. Ми любимо поєднувати різні фактури дерева в одній кімнаті. Подивіться, як правильно поєднувати дерев'яні меблі та оздоблення у сучасному інтер’єрі.

Виберіть загальний тон

Кольори деревини різняться, але вони, як правило, належать до групи теплих або холодних тонів. Поєднання деревини одного тону допоможе зв’язати декілька елементів в кімнаті. Теплі тони деревини будуть мати природний і м'який вигляд. А холодні тони більш свіжий і стриманий. Всі темні кольори дерева мають прохолодний відтінок, завдяки чому їх легко поєднувати.

   Дерево теплих тонів в інтер'єрі. Дерево холодних відтінків.

Використовуйте подвійний ефект

Якщо вам подобається змішаний еклектичний стиль інтер’єру, але при цьому ви також хочете, щоб усе виглядало гармонійно, то ця порада для вас. Фокус полягає у тому, щоб використати елементи кожного тону дерева двічі. Результат - це, багатошаровий інтер'єр, який має цікавий і гармонійний вигляд.

Виберіть “місток”

Унікальні дерев'яні кольори горіху, вишні або навіть сосни, мають різноманітні тони. Дерев’яні фасади, які виконані одразу з різних текстур та кольорів, будуть об'єднувати всі дерев'яні поверхні в приміщенні. Вони діють як місток між світлими та темними тонами у вашій кімнаті. І це дає змогу у безлічі поєднань. Але слід пам'ятати, що так званий місток буде завжди притягувати на себе головну увагу, власне через це і стає можливим поєднання непоєднуваного. Таким самим чином, можна використати будь який яскравий елемент декору, який буде притягувати на себе всю увагу, відвертаючи її від різних дерев'яних поверхонь, наприклад, яскраві світильники, шпалери з яскравим малюнком, картини або будь що інше.

   Акцентні меблі. Яскравий акцент шпалер.

Дерево у кольори

Якщо вам подобається дерево, але не подобається його структура, можемо вам запропонувати використати натуральну фарбу у пастельних кольорах. Якщо використовувати натуральне дерево та кольори натхненні природою, ваші дерев'яні меблі по-справжньому поєднаються без особливих зусиль.

Створіть баланс між світлим і темним

Білі акцентні меблі та декор можуть поєднувати коричневі та сірі відтінки дерева. Такий предмет інтер'єру як килим також може бути використаний в ролі буфера між різними тонами дерева, що особливо зручно, якщо у вас дерев'яна підлога.

   Килим в інтер'єрі.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно