Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

монтаж карнизів 1монтаж карнизів 2монтаж карнизів 3монтаж карнизів 4монтаж карнизів 5

Ціна на монтаж карнизів

Вартість монтажу карнизів залежить від декількох факторів. Важливою частиною дизайну приміщення є декор вікна. Завішування віконного отвору не можливе без штор, отже карниз є невід’ємною частиною такого процесу. До вибору карнизу необхідно підійти відповідально, адже він виконує не лише функцію фіксатора, але й декоративну функцію. Проте, для виконання цих функцій необхідно в першу чергу правильно встановити карниз, бо від якості проведення монтажу карнизів, його кріплення, залежить подальша роль виробу у кімнаті.

Замовити монтаж карнизів у Львові

Зателефонувавши в салон Ваш інтер’єр Ви можете замовити монтаж карнизів у Львові. В залежності від матеріалу виготовлення карнизи можуть бути дерев’яними, металевими чи пластиковими, по виду кріплення вони: настінні та стельові. Який з них вибрати? Вибір карнизу залежить від вашого смаку, стилістичного напрямку в оформленні інтер’єру, від дизайну штор. Ви можете купити трубчастий карниз, замовити кований карниз, виконаний у вишуканому стилі, за необхідності прикріпити карниз для арок та еркерів. Та в подальшому така конструкція повинна витримувати навантаження шторами, бути легкою у використанні.

Монтаж карнизів для штор вимагає певних навичок та досвіду роботи, тому цю роботу варто довірити спеціалісту. Працівники салону «Ваш Інтер’єр» надають послуги збору та встановлення карнизу. У нас Ви можете купити карниз для втілення будь-яких дизайнерських рішень. А майстри салону виконають роботу швидко та якісно, і лише у зручний для Вас час. Наявність професійного досвіду та необхідних знань, використання спеціальних інструментів у роботі стануть запорукою якісно виконаної роботи.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно