Без текстилю неможливо собі уявити жоден готель. Чим кращий готель – тим кращим і якіснішим повинен бути текстиль, щоб виправдати присвоєні йому зірки. Існує ряд вимог, яким повинен відповідати готельний текстиль, і про які повинні знати постійні відвідувачі готельних комплексів.
Існує кілька груп, на які поділяється текстиль для готелів.
Постільна група: постільна білизна, ковдри, пледи, подушки, наматрацники.
Група махрових виробів: халати, рушники, килимки для ванної.
Декоративна група текстилю включає в себе покривала для ліжок, віконні фіранки і штори, декоративні подушки.
Ресторанний текстиль: скатертини, серветки із спеціальних зносостійких, водовідштовхуючих тканин.
Кожна група виробів повинна відповідати певним якостям. Готельний текстиль повинен бути якісним, а також зручним у використанні і термічній обробці.
Вимоги до декоративного текстилю в готелях 5*
Перша і основна вимога до декоративного текстилю – тканина не повинна підтримувати горіння. В даний час виробники тканини досягають даного ефекту двома способами: просоченням тканини спеціальними засобами або застосуванням поліефірних волокон. На сьогоднішній день найбільш відомі волокна марок Trevira CS і Kanecaron.
Друга вимога – світлонепроникність. Функцію затемнення виконує так званий black-out (блек-аут). Black-out – це світлонепроникна, абсолютно непрозора шторна тканина. Її основа – вогнезахисне поліефірне волокно, яке додатково подвоєно сатиновим переплетенням. Виготовляється виключно з поліестеру. Може бути двошаровою і тришаровою.
Відповідність санітарно-гігієнічним вимогам. Штори повинні легко витримувати прання або хімчистку, не деформуючись і не втрачаючи привабливості. Для банкетних залів і готельних вестибюлів вибирають штори з брудовідштовхуючим просоченням.
Вимоги до текстилю постільної групи в готелях 5*
Антиалергенні властивості. Матеріали постільної білизни повинні бути гіпоалергенними, щоб не спровокувати у відвідувача алергічну реакцію. Постільна білизна сатин виготовлено з 100% високоякісної бавовни зі спеціальною антистатичною обробкою, із збільшеною вологоємністю і хорошими дихаючими якостями. Характеристика тканини: від 40 переплетень ниток на один квадратний сантиметр. По міцності і довговічності немає рівних сатину, білизна з цієї шляхетної тканини витримує більше 200 прань, зберігаючи при цьому естетичний вигляд. Крім цього, для пошиття постільної білизни використовують сатин-люкс.
Елітні готелі, що поважають себе, пильно стежать за якістю наданої постільної білизни, оскільки вона є хорошим інструментом для підтримки іміджу закладу.
Густина наповнювача. Цей параметр відноситься до подушок. Мінімальний показник – 600 гр / м2, максимальний – 1000 гр / м2. Даний показник в подальшому визначає оптимальну висоту подушки.
Рівень тепловіддачі для ковдр. Рівень тепловіддачі зимової ковдри повинен бути на рівні не менше 10 одиниць, літня ковдра – не менше 4,5.
Ковдри і подушки для готелю повинні бути виготовлені з високоякісних синтетичних наповнювачів з гіпоалергенними властивостями. Синтетичний наповнювач дуже легкий, тонкі волокна забезпечують відмінну терморегуляцію. Волокна переплітаються між собою і таким чином створюють пружинисту структуру, завдяки якій подушки для готелю відновлюють форму після кожного разу після сну на них. Синтетичні наповнювачі володіють стійкістю до великої кількості прань і гіпоалергенністю.
У готелі будь-якого рівня комфорту звертайте увагу на наявність наматрацників. Сьогодні їх наявність обов’язкова. Наматрацники виконують роль чохла, який повинен захистити матрац від передчасного зносу.
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|