Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Балдахін – це своєрідний навіс, розташований безпосередньо над ліжком. Як правило, при проголошенні слова “балдахін”, в нашій уяві виникають трони з навісами або задрапіроване ліжко, призначене для принцеси. Адже так хочеться іноді створити у своєму будинку атмосферу казки. За допомогою балдахіна Ви створите в своєму будинку справжню казку.
Слід зазначити, що історія такого декоративного виробу, як балдахін, налічує вже кілька століть. Перші балдахіни в тому вигляді в якому ми звикли їх сприймати, з’явилися, приблизно, в XVIII столітті. Існує ряд мініатюр того часу, на яких зображені чудові ліжка, увінчані чудовими балдахінами, які надають їм розкішний, благородний, царський вигляд.

Спальня з балдахіном.
Отже, балдахін (ківорій) (італ. baldacchino — «шовкова тканина з Багдада») — ошатний навіс над троном, парадним ложем, церковним вівтарем; спочатку виготовлений з тканини, пізніше також з каменю, дерева, металу. Крім того, слід зазначити, що в жарких країнах балдахін використовується як парасольки для захисту від палючих сонячних променів. Слід також зазначити, що за чудовими традиціями образотворчого мистецтва Китаю балдахін, зображений на полотнах, символізує «щасливу долю», а також заступництво. Крім того, багато культур трактують балдахін, як символ духовної та світської влади.

Ліжко за балдахіном.

Якщо поглибиться в історію даного виробу, то можна з’ясувати, що балдахіни споконвіку використовуються як прикраси над царським місцем, а також над кафедрою. У цьому випадку балдахін є символом духовної і мирної влади.
Нерідко в минулому внутрішню частину балдахіна, що має назву «небо», розписували зірками та іншими небесними елементами. Взагалі, прикраса царського трону балдахіном є традицією Стародавнього Сходу. У далекому минулому в Персії і в Вавилоні при сходженні царя на трон над ним носили велику парасольку, яка на повітрі захищала його від дощу і спеки.

Балдахін.

Крім того, слід зазначити, що в європейських інтер’єрах, виконаних в готичному стилі, балдахіни розташовували на чотирьох стовпах. Такий прийом використовувався для збереження тепла, так як спальні в більшості випадків погано опалювалися.
Балдахін над ліжком – улюблений елемент дизайнерів, що працюють над інтер’єрами в класичному стилі. Він і сьогодні може служити за прямим призначенням – створювати інтимний простір. Але частіше його використовують як гарний елемент декору. Особливо вишукано виглядає балдахін, зшитий з тієї ж тканини, що і покривало, штори або постільна білизна.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно