Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Місця, в яких ми перебуваємо, будь то наші будинки чи місця роботи, можуть мати сильний вплив на наш настрій, думки, почуття та врешті-решт на нашу поведінку. Ця концепція добре підтверджена не тільки психологами, але й архітекторами. Деякі архітектурні проекти, сприяють підвищенню пильності та здатності думати. Дослідження показують, що великі кімнати з високими стелями можуть сприяти творчості та натхненню, тоді як кімнати з низькими стелями можуть допомогти людині зосередитись на своєму завданні.

Наше здоров’я та добробут

Повертаючись додому, ми опиняємось в інтер’єрі, в якому почуваємось добре, принаймні так має бути. Тоді це сприяє розвитку позитивних почуттів, які в свою чергу корисно впливають на наше здоров’я та самопочуття, адже те що нас оточує впливає на наші думки та настрій. Розглянемо декілька спосіб, як ефективно використовувати наявний простір, щоб створити приємну і розслаблюючу атмосферу.

Вплив інтер'єру на нас. Затишна спальня. Порядок вдома.

Природа та релакс

Види природних ландшафтів з робочого місця, таких як луки, пляжі або паркові зони вважалися відволікаючими. Однак зараз ми знаємо, що такий вигляд, навпаки, впливає на високу продуктивність та помітне покращення фокусу. А ось метушливі міські вуличні сцени з транспортними засобами, людьми та численними будівлями, на противагу, відволікають і навіть втомлюють, оскільки вимагають більшої когнітивної обробки мозку.

Ці принципи можна застосувати і до дизайну інтер’єру дома. Якщо в помешканні безлад - це не місце відпочинку, в якому можна розслабитися. Навпаки, такий хаос призводить до неспокійного стану більшість людей. Для багатьох мешканців великого міста знайти будинок чи квартиру з видом на зелені насадження є великою рідкістю, а якщо все ж вдається це зробити це є великим задоволенням. Проте цю проблему можна вирішити, додавши до вашого помешкання зелень у вигляді рослин, квітів, листя тощо.

Меблі

Їх слід обережно вибирати, щоб максимально використати наявний простір. Меблі та аксесуари також часто використовуються для передачі культурної спадщини власників будинку. Ваш диван, обідній стіл та його стільці можуть мати значний вплив на загальне сприйняття вашої вітальні. Багатьом подобаються м’які форми та вигнуті краї, а не гострі кути. Деякі дослідження припускають, що це може бути через нашу підсвідомість, яка попереджає нас про небезпеку - оскільки гострі краї сприймаються як потенційна небезпека.

Меблі в інтер'єрі. Затишний домашній інтер'єр. Освітлення в інтер'єрі. Меблі у вітальні.

Розташування меблів та освітлення

Розташування місць для сидіння попри стіни відбиває у людей охочість спілкуватися, тоді як розташування стільців або м'якої мебелі у групах, спрямованих один до одного, спонукає до взаємодії.

Освітлення також може значно впливати на наш настрій. Теплий тон приглушеного освітлення під час вечері стимулюватиме розмову, оскільки гості почуватимуться більш розслабленими та готовими говорити відкрито, тоді як різке біле освітлення матиме зворотній ефект. Однак природне освітлення не менш важливе. Сонячне світло та яскраво освітлене середовище сприяють підвищенню продуктивності праці. Нестача природного світла може призвести до зниження настрою та депресивної атмосфери як на робочому місці, так і вдома.  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно