Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Що таке дизайн-проект? Дизайн-проект інтер’єру – це комплект документів, розроблених в ході проектних робіт відповідно до технічного завдання. Склад дизайн проекту інтер’єру включає всі необхідні креслення і документи, необхідні для того, щоб реалізувати задуману роботу. Дизайн-проект інтер’єру, розроблений нашими фахівцями, буде включати повний пакет документів, а також тривимірні моделі майбутнього дизайну приміщення.

Дизайн-проект інтер’єру

Дизайн студія «Ваш інтер’єр» здійснює розробку дизайн проектів інтер’єру, дизайн приміщень,  котеджів, офісів, ресторанів, кафе; здійснює консультації та підбір матеріалів; проводить оздоблювальні роботи; здійснює послуги з розробки проектів житлових і нежитлових приміщень. В даний час ми готові запропонувати вам широкий спектр послуг з проектування інтер’єрів в різноманітних напрямках і стилях: від класичного дизайну інтер’єру до сучасного дизайну інтер’єру будинків і інших житлових приміщень (особняків, котеджів, офісів, квартир, ресторанів).

Дизайн-проект інтер'єру приміщення.

Наша компанія пропонує послуги проектування інтер’єрів за наступними напрямками:

Проектування інтер’єрів житлових приміщень:

 • проектування інтер’єрів квартир,
 • проектування інтер’єрів котеджів,
 • проектування інтер’єрів будинків;

Проектування інтер’єрів громадських приміщень:

 • проектування інтер’єрів приміщень для бізнесу:
 • проектування інтер’єрів офісів, магазинів,
 • проектування інтер’єрів ресторанів, кафе;

 Оздоблення і ремонт:

 • ремонт квартир і офісів, 
 • ремонт котеджів і заміських будинків, 
 • оздоблення ресторанів, 
 • ремонт і обробка нежитлових приміщень.

Дизайн-проект інтер'єру вітальні.

Щоб Ваш задум знайшов більш конкретних обрисів, а мрія наблизилася до свого щасливого втілення в реальність, необхідно систематизувати всі ідеї і рішення, оформивши їх у вигляді пов’язаного плану – дизайн проекту інтер’єру. Багато хто ставиться до цього скептично, вважаючи, що цілком можливо самостійно, без будь-чиєї допомоги придумати і грамотне планувальне рішення, і оригінальний дизайн інтер’єру.

Розробка дизайн проекту. Основні етапи

Дизайн проект інтер’єру – це не засіб самовираження дизайнера, а Ваша з ним колективна творчість. Дизайнер буде дивитися на Ваш майбутній будинок Вашими очима, допоможе відобразити в інтер’єрі саме Ваш смак, Ваш характер, Вашу неповторну індивідуальність – і в той же час зможе дотримати баланс між дизайнерськими вишукуваннями і життєвої прозою, гармонійно і ефективно організувавши простір для життя і роботи. Ось це і є дизайн проект.

Дизайн-проект інтер'єру спальні.

Перед початком роботи ми виїжджаємо на об’єкт, вивчаємо його особливості, виконуємо всі необхідні заміри. Ця операція необхідна незалежно від стадії, з якої починається робота над проектом інтер’єру.

Дизайн спальні.

Ми розробляємо дизайн проекти інтер’єрів будь-якої складності. Ми завжди дбайливо ставимося до наших клієнтів і пропонуємо їм широкий вибір послуг з проектування інтер’єрів. Найважливіше, що будь-яка дизайнерська ідея розвивається виходячи з саме Ваших потреб – дизайн-проект інтер’єру Вашого будинку,  квартири або офісу буде таким, яким Ви хочете його бачити.

Дизайн-проект інтер'єру спальні в будинку.

Розробка дизайн проекту інтер’єру приміщення буде вестися до повного узгодження всіх рішень інтер’єру з Замовником. При цьому надаються всі ескізи і креслення, технічне завдання на дизайн проект, фотографії проекту інтер’єру будь-яка інша, що цікавить вас документація на паперовому або електронному носії. Наші співробітники враховують побажання клієнтів відносно  запропонованих варіантах дизайну інтер’єру приміщення. При цьому проект можна привести в абсолютну відповідність із запитами замовника.

Дизайн-проект інтер'єру квартири.

Якщо вам необхідно, ми виконаємо проектування інтер’єрів в стислі терміни, так як ми цінуємо час наших клієнтів. Вам не доведеться довго чекати, поки дизайн проект інтер’єру буде готовий, так як ми дуже цінуємо час наших клієнтів. Скільки коштує консультація дизайнера інтер’єру? Вартість дизайн проекту  залежатиме від складності та об’єму роботи і вираховується індивідуально для кожного клієнта.

Проектування приміщень різного призначення

Наша компанія готова запропонувати вам найширший спектр послуг з розробки дизайн проекту інтер’єру будь-якого приміщення: від дизайну квартир, будинків та інших житлових приміщень до дизайну ресторану, ігрових залів, нових офісних центрів і багатьох інших приміщень різного спрямування. Ми пропонуємо Вашій увазі оригінальні і сучасні ідеї дизайну квартир, дизайну приміщень і котеджів, дизайну офісів та підсобних приміщень. У відповідь на ваші побажання ми створимо дизайн проект інтер’єру і втілимо в життя ваші фантазії. У наших руках інтер’єр будь-якого приміщення стає твором мистецтва, основне покликання якого – підкреслити Вашу індивідуальність!

Дизайн-проект інтер'єру в новобудовій.

Не потрібно довіряти таку важливу справу, як проектування інтер’єрів вашого будинку, офісу або котеджу непрофесіоналам, так як від цього буде залежати підсумок ремонтних робіт. Якщо розробкою дизайн проекту займеться дилетант, то неминучі помилки в його роботі.

Студія “Ваш інтер’єр” має великий досвід в проектуванні  інтер’єрів, ми завжди стежимо за відмінною якістю виконання дизайн проектів інтер’єрів замовника. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички та проходять обов’язкові навчання, тому якість проектування інтер’єрів постійно зростає.

Вам буде легко і зручно з нами працювати. Зробивши  замовлення послуг дизайнера  Ви залишитеся задоволені результатом роботи і переконайтеся, що в дизайн студії “Ваш інтер’єр”  працюють тільки професіонали і висококваліфіковані фахівці.


 • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно