Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Не важко здогадатись, чому високі стелі подобаються багатьом дизайнерам інтер'єру. Зазвичай, такі стелі знаходяться у довоєнних будинках, тому вони викликають історичне відчуття та відчуття величі. Зрештою, люстра, що звисає з 4-метрової стелі виглядає величніше ніж зі стелі у 2,45 метра. Але такі високі стелі іноді мають непередбачувані незручності. В цій статті ми протиставляємо переваги та недоліки таких стель.

Переваги високих стель 

Недоліки та переваги високих стель. Переваги та недоліки високих стель.
  • Природне світло

Більш високі стелі зазвичай означають більші вікна, а тому і більше природного світла. Сонце може створити гарну атмосферу у кімнатах і зробити простір теплішим. Природне світло має позитивний психологічний вплив на розум і тіло людини і навіть допомагає побороти депресію.

  • Універсальність дизайну

Якщо ви шанувальник дизайну інтер’єру, високі стелі збільшать можливість використання декоративного освітлення. Ви можете вибрати сучасні або ретро-люстри, підвісні світильники або підвісні художні інсталяції, які доповнять ваш домашній декор.

  • Збільшення вартості перепродажу

Оцінювачі будинків зазвичай надають більшої вартості будинку з високими стелями. “Особливість” - це велика привабливість для потенційних покупців житла, які хочуть не просто збільшити житлову площу а й створити відчуття, що вони отримують більше будинку за свої гроші, навіть незважаючи на те, що стельовий простір в основному непридатний для використання.

Недоліки високих стель

Недоліки високих стель. Мінуси високих стель.
  • Технічне обслуговування

Ні для кого не секрет, що стеля чутлива до розтріскування. Це означає, що стелі час від часу вимагають ремонту та перефарбовування. Що й казати, проведення робіт з технічного обслуговування високих стель може бути досить складним через їх висоту. Це особливо складно у старих будинках, які мають заокруглення від стіни до стелі, які надзвичайно важко чистити на будь-якій висоті. Таким чином, вам, швидше за все, знадобляться спеціальні інструменти та аксесуари для виконання будь-яких завдань з обслуговування або навіть професійні майстри, які за нестандартні роботи беруть більшу оплату.

  • Шум

Високі стелі, як правило, роблять приміщення каверними, створюючи тим самим відлуння та шуми. Цей шум може розноситися по всьому будинку. З огляду на це, високі стелі можуть стати цілим кошмаром для тих, хто потребує тиші, сну або просто хоче зосередитися. І одна справа якщо ви живете у приватному будинку, але зовсім інша справа коли ви проживаєте у багатоквартирному будинку, тоді ваші шуми та відлуння створюють незручності не тільки вам але й вашим сусідам.

  • Опалення

Тепло часто піднімається, і тому у приміщенню з високими стелями може бути досить холодно. Тому опалення будинку або квартири стає значно дорожчим там, де є високі стелі.

  • Охолодження

Подібно до ситуації з опаленням, охолодити будинок у літню пору з високими стелями складніше і дорожче. Для охолодження простору з високими стелями знадобляться додаткові зусилля та ресурси. Отже, це збільшить ваш рахунок за елекртоенергію.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно