Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Стиль вабі-сабі зародився приблизно в 15-16 столітті на Далекому Сході. Ця концепція протиставлялася розкоші і пишності китайських багатих інтер'єрів того часу. Останнім часом зі зростанням тенденції на більш екологічні і якісні речі, а також на ексклюзив і hand made, у всьому світі зріс інтерес і до цього стилю.

Основний сенс даного напрямку: ваш будинок - це ваш простір, і в ньому повинні бути тільки ті речі, які вам подобаються, а не ті, що нав'язуються модними шаблонами. Ця концепція протилежна сучасному штампуванню речей і гонитві за трендами, які нав'язує реклама, диктує суспільство і блогери.

Інтер'єр в стилі вабі-сабі. Стиль вабі-сабі. Вітальня в стилі вабі-сабі. Декор в стилі вабі-сабі.

Багато дизайнерів знаходять спільні риси в інтер'єрах в стилі вабі-сабі з інтер'єрами в стилі модернізм і мінімалізм. У чому ж схожість? У них так само мало не функціонального і непотрібного декору. Але є і свої відмінності. Наприклад, предмети інтер'єру далекі від конвеєрних ідеально відточених, а часто мають недосконалу форму, виготовлені вручну і обов'язково з натуральних матеріалів. В цьому якраз проглядається «Краса речей незакінчених ...». Необроблена деревина, сільський камінь, знебарвлений бетон, ткані килимки та шматки ротанга ручної роботи створюють сільський обжитий вид, який визначає естетику.

Напрямок ваби-сабі в інтер'єрі відрізняється наявністю предметів ексклюзивного виробництва, наприклад, зроблених на замовлення або власноруч. Даному стилю також властива зміна декору по сезону. Наприклад, додавання в’язаного текстилю та свічок в холодну пору року. Кольори використовуються в основному природні. Те, що ви бачите, коли йдете на пляж, в гори, пустелю - ці відтінки, це кольори ваби-сабі. Очевидно, багато нейтральних і сірих тонів.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно