Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Компанія Sandersonзаснована Артуром Сандерсон в 1860 році, компанія спочатку займалася продажем американських, французьких, японських та англійських шпалер. У 1870-х роках було розпочато виробництво власних настінних покриттів, а в 1921 році – натуральних принтованних тканин з 100% бавовни і льону. За бездоганну якість продукції компанія Sanderson в 1923 році удостоїлася королівського гаранта і стала офіційним постачальником шпалер і тканин для королівського двору. Це високе звання компанія з гордістю носить і донині.

Шпалери.
Стиль Sanderson – це бездоганна класика англійського заміського будинку. З 1930-х років компанія зберігає репутацію кращого виробника англійських шпалер та інтер’єрних тканин c флористичним малюнком. Квіти на шпалерах і тканинах від Sanderson завжди майстерно і детально промальовані і ботанічно реалістичні. Майстри, які працюють в Sanderson, володіють забутою технікою малювання від руки ботанічних мотивів. Найбагатшим джерелом натхнення при створенні нових колекцій шпалер для стін і тканин Sanderson служить безцінний архів, що налічує більше 25 000 історичних документів, оригінальних ескізів, шаблонів для ручного друку, зразків шпалер та тканин, які коли-небудь випускалися компанією або були придбані за всю історію її діяльності.

Шпалери у вітальню.
У численних колекціях знайшли своє відображення стилі різних часів і епох. Sanderson незмінно слідує традиціям і застосовує передові технології для виробництва шпалер і тканин найвищої якості. Тканини Sanderson відмінно підійдуть для Ваших штор і оббивки меблів, тим паче, що їх дизайн буде чудово поєднуватися з шпалерами бренду у Вашому домі.

Шпалери з квітами у вітальню.

Студія декору Ваш інтер’єр є ексклюзивним представником Sanderson у Львові і пропонує Вам продукцію цієї відомої марки.
Зробіть Ваш Інтер’єр неповторним!


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно