Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Стереотип перший: Робота з дизайнером це дорого

Інколи люди вважають, що дизайнер інтер'єру  це людина, яка приїде і зробить якийсь супер трендовий дизайн, без жодного втручання клієнта. Але насправді професійний дизайнер спочатку задасть клієнту "правильні питання". Це потрібно, для того щоб дизайнер створив комфортний і зручний інтер'єр саме для вас, а не для підтримки скороминаючих трендів чи тенденцій.

  Інтер'єр розроблений дизайнером.

Чи справді з дизайнером дорого? Як говорив один мудрий чоловік: “Усе пізнається в порівнянні”. Насправді, бюджет на ремонт з дизайнером може вийти навіть меншим, ніж без нього. Адже спеціаліст першочергово правильно прорахує кількість матеріалів, розхід, підбере якісні альтернативи. Можливо, на перший погляд, буде здаватися, що матеріали, вибрані дизайнером, занадто дорогі, і можна обійтися більш дешевими аналогами. Але дизайнери не люблять сильно економити на якості. Насправді, в довгостроковій перспективі матеріали вийдуть навіть дешевше, так як вони прослужать набагато довше, легші в обслуговуванні і рідше вимагатимуть ремонту і заміни. Також дизайнер знає багато лайфхаків, як зекономити Ваші кошти, не поступаючись якістю. І не менш важливий факт: у дизайнерів або дизайн студії є надійні виконавці, які виконують все так, як було заплановано, що безумовно дуже позитивно вплине на ваш гаманець.

Стереотип другий: з дизайнером довго

Чи справді з дизайнером довго? Таке твердження взагалі нелогічне! І ось чому: подумайте, скільки потрібно часу, щоб змінити один або декілька елементів дизайну на папері або у 3D-візуалізації - день або два. А скільки піде часу, якщо в ході виконання цих елементів стає ясно, що щось не так? Напевне, тут ви й самі знаєте відповідь. Так, розробка проекту може зайняти тиждень, але далі, майстри будуть швиденько втілювати все по розрахованому плану, і це в рази швидше ніж у ході виконання робіт щось міняти, думати і вгадувати. 

  Розробка дизайн-проекту.

Стереотип третій: дизайнера неможливо проконтролювати

Чи справді роботу з дизайнером неможливо проконтролювати? Насправді, це простіше, ніж вам може здаватися. Адже зараз є достатньо інструментів для візуального демонстрування як ходу виконання робіт, так і самого результату. Це і креслення, і комп'ютерна 3D-візуалізація, яка розставить всі крапки над “і” у контролі результату. На наш погляд, складніше проконтролювати виконання якості робіт майстрів самостійно, без дизайнера, так як часто проблеми видно вже після завершення тих самих робіт, коли щось змінити вже дуже важко. 

  Дизайнер інтер'єру.

Звісно, робити ремонт з дизайнером або без нього - особисте рішення кожного. Ми тільки навели в цій статті деякі аргументи.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно