Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Останнім часом зростає попит та мода на екологічність, тому подібні заголовки як от “еко-стиль в інтер'єрі” ми зустрічаємо дедалі частіше. Багато хто питає, що ж таке еко-стиль і як його створити?

По-перше, для того, щоб розібратися в цьому питанні, необхідно розуміти, що таке стиль інтер'єру. Кожен стиль у дизайні має свої характеристики, відмінні елементи, візерунки, форму тощо. Чим же відрізняється еко-стиль? Насправді, вивчивши безліч матеріалу, ви дійдете висновку, що основними елементами еко-стилю є натуральні матеріали, велика кількість зелені, використання природних кольорів, використання рослинного орнаменту в декорі. Але всі ці елементи можуть бути складовими у будь-якому іншому стилі. Тому тенденцію на екологічність можна впроваджувати у своє житло незалежно від того, в якому стилі воно оформлене. Поговоримо про деякі ідеї, які допоможуть легко додати краси в інтер'єр і зробити його “здоровішим”.

Декор в стилі еко. Еко-стиль в інтер'єрі. Дерев'яні меблі в інтер'єрі.

Перше, про що можна подумати, щоб інтер'єр виглядав "еко" - це природні матеріали, наприклад меблі з дерева. Тим не менш, це, очевидно, дорогий варіант, який часто складно реалізувати у невеликих квартирах, де переважає функціональність над стилем. Тому можна додавати дрібні декоративні елементи з дерева, кераміки чи інших натуральних матеріалів: рамки, свічники, вази тощо.

Люди, які люблять природу і хочуть додати екологічності у свій інтер'єр, також віддають перевагу домашнім рослинам. Коли ми говоримо про екологічно чисті інтер'єри, ми думаємо про ці елементи не в останню чергу. Так, сучасна композиція з рослин у стильних горщиках із натуральних матеріалів може зробити інтер'єр набагато природнішим. Коли справа стосується інтер'єру, радимо звертати увагу не на квіти, дизайн повинен спиратися на листя та гілки.

Рослини в інтер'єрі.

Є ще безліч моментів, які можна використовувати у своєму житлі для того, щоб зробити його більш натуральним та безпечним для здоров'я. Ви можете використовувати будь-який з тих, які вам до вподоби. Однак, видно, тенденцію "еко" складно назвати певним стилем у дизайні інтер'єру, швидше це нове віяння в декорі та оформленні приміщення.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно