Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Багато людей використовують терміни «дизайнер інтер'єру» та «декоратор інтер'єру» як синоніми, але ці дві професії дуже різні. Чим вони відрізняються ми якраз поговоримо у цій статті.

Дизайн інтер'єра

Дизайн інтер'єру - це наука про розуміння поведінки, яка допомагає власникам нерухомості створити функціональну кімнату в будівлі, включаючи форми стін, підлог, кількість та функціонал меблів, схеми електрики тощо. Під час проектування внутрішнього простору. Експерт, що займається дизайном інтер'єру, повинен мати великий досвід роботи у будівельній сфері та відповідну освіту. Це багатоплановий фахівець, який повинен добре розбиратися і в кресленнях, і в дизайнерських програмах, і в естетичному оформленні простору.

Декорування та дизайн інтер'єру. Дизайн та декорування інтер'єру.

Декоративне оформлення інтер'єру

З іншого боку, внутрішнє оформлення чи прикраса – це обставляння простору красивими та модними речами. Декоратор враховує стиль, колірну гаму, фактуру аксесуарів, що використовуються, працюючи в рамках своєї функціональності. Наприклад, декоратор інтер'єру може порекомендувати змінити розташування меблів, змінити колірну концепцію у просторі та грамотно розставити акценти. Він допоможе вибрати потрібні акцентні шпалери, які впишуться в загальний дизайн, поміняти текстильне оформлення в інтер'єрі і створити неповторну атмосферу за допомогою декоративних елементів. 

Іншими словами, декоратори не беруть участь у процесі проектування, тоді як дизайнери інтер'єрів можуть і проектувати, і декорувати. Часто, щоб внести в свій інтер'єр нотку свіжості, достатньо оновити кілька елементів, не вдаючись до перепланування та ремонту. Якщо ви хочете обставити своє житло за допомогою професіонала, вам достатньо звернутися до декоратора. А якщо ви думаєте про перепланування, ремонт та глобальні зміни, то найкраще пошукати досвідченого дизайнера інтер'єру.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно