Ніхто не заперечуватиме, що дитинство – один з цікавіших і важливих періодів в житті людини. Адже це той час, коли формується характер, смаки, світогляд, дитина щодня вчиться новому, відкриває в собі нові можливості і таланти. Тому, дуже важливо, який простір оточує маленьку людину.
Зазвичай, перше, що спадає на думку, коли говоримо про дитячі – це певна казковість, оригінальні яскраві кольори і форми, мультяшні герої. Проте, щоб ваша дитина росла гармонійною і розвиненою особистістю необхідно подбати про функціональність кімнати, поєднання кольорів, стиль, ергономічність меблів і, обов’язково, екологічність оздоблювальних матеріалів.
Найкращий варіант – зонування дитячої кімнати:
Звичайно, поділ умовний. Зонування може різнитись в залежності від віку дитини. Вдалим способом розділити кімнату є рішення стін в різних кольорах, використання наліпок, різноманітних панно. Кращим варіантом оздоблення стін дитячої є паперові, або флізелінові шпалери. По-перше дитячі шпалери – це екологічно, по-друге – затишно, відчуття «одягнених» стін і комфорту, а по-третє – неймовірний вибір як в кольорі, так і в стилі, який пропонує команда «Ваш інтер’єр».
Чудовою ідеєю буде подорож до Парижу, або полиці зі старовинними книгами, ботанічний сад, космічні кораблі, куточок казкового лісу і ще багато всього різного, що ви можете втілити в кімнаті вашої дитини за допомогою фото-панно або фрески.
Головне не перестаратись з ефектами: залишити зону ліжка в більш спокійних тонах і відтінках, а вже в ігровій, спортивній зонах можна проекспериментувати з кольором, візерунком.
Щодо кольору, то за основний потрібно взяти або один, або два і далі використовувати схожі за кольоровою гамою відтінки. Контрастні кольори можуть бути акцентними. Слід пам’ятати, якщо кімната оформлена в контрастних кольорах, то переважати має колір менш насичений. Наприклад, червоний і бежевий, то нехай червоним залишається тільки один кут, або частина стіни, чи яскраво-рожевий колір фуксії в дизайні дитячої кімнати для дівчинки нехай буде лиш вкрапленням, а решта–основа буде спокійних кольорів і відтінків.
Не забувайте, що дизайн дитячої кімнати для хлопчиків повинен бути насиченим, «емоційні» кольори підвищують рівень фізичної активності, збуджують психіку дитини. А дитяча кімната – це, насамперед, простір, в якому дитина відпочиває, відновлює свої сили, спить. Тому при виборі, в якому кольорі оформити кімнату, слід зважати на темперамент дитини. Звичайно, це не свідчить про те, що холерикові потрібно спроектувати кімнату суто в пастельних світлих тонах, таке рішення теж не найкраще і буде гнітити дитину, але й перебільшувати з яскравими кольорами також не слід. Тобто в усьому необхідний баланс.
Дуже часто батьки хочу виконати інтер’єр дитячої так би мовити «на виріст», щоб дитина в певні періоди свого життя почувалась в своїй кімнаті комфортно. Скажімо, аби дитина мала власний, тільки її простір, який би задовольняв її потреби і в 5, і в 12 років. В подібній ситуації, коли є універсальне оздоблення кімнати і устаткування, на допомогу можуть прийти наліпки, які можна поклеїти на шпалери і меблі та без пошкоджень зняти, або поміняти в залежності від віку і уподобань.
Штори та гардини також важливий акцент, при оздобленні дитячої кімнати. Гарним елементом інтер’єру, який може прийти на допомогу є світильник, наприклад, зміна від машинок, квіточок в 5 років до різноманітних геометричних, абстрактних, класичних форм – в 12 років.
Пам’ятайте, що в дитячих кімнатах важливі затишок, світло, тепло, зручність, умови для розвитку і творчості вашої дитини.
Сьогодні виробники, ринок пропонує велику кількість різноманітної оздоблювальної, декоративної продукції, що розгубитись не важко – вибір великий.
Фахівці команди «Ваш інтер’єр» нададуть професійну допомогу, а разом з вами ми створимо зручний красивий інтер’єр і приємну атмосферу в кімнаті вашої дитини!
Copyright 2007-2020 © Наш адреса: м.Львів, |
E-mail: office@vashinterier.ua
|