Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Англійський стиль – еталон аристократичності, стійкості традицій і навіть деякою педантичності. Тут все врівноважено до найдрібніших нюансів, опрацьований кожний елемент декору. Традиційний англійський інтер’єр відрізняється респектабельністю і багатством обстановки. Зберігається повага до форм античної архітектури: в інтер’єрі широко використовується вирізані з дерева, архітектурні елементи – напівколони, карнизи і т.д. Цей стиль дизайну інтер’єру в своєму класичному уявленні не терпить новаторства. Його естетика полягає в почутті тонкого виконання кожного елемента дизайну, заснованого на багаторічних традиціях обробки і меблювання житлових приміщень на території Туманного Альбіону.

Шпалери для вітальні.
Англійський стиль в інтер’єрі не терпить змішання стилів. Не допускається навіть внесення в нього будь-яких відтінків «чужорідної» стилістики (текстилю, елементів декору та оздоблення). Для педантичних англійців це поганий тон. У той же самий час фахівці нерідко відзначають наявність в англійських інтер’єрах певний «східний момент», що виявляється в квіткових орнаментах, візерунках, хитромудрих малюнках елементів декору. Це цілком можна пояснити з історичної точки зору.

Шпалери з квітами для вітальні.

Існують певні ключові особливості англійського стилю. Кольорове оформлення кімнати зазвичай залежить від місця її розташування. Так в приміщеннях, вікна яких виходять на південну сторону домінує блакитний колір, а ось в більш «північних» кімнатах – теплі відтінки рожевого і золотого.

Шпалери для спальні.
Стіни переважно обробляють шпалерами. Класичний варіант їх виконання – візитна картка справжнього англійського інтер’єру. Шпалери можуть бути в смужку або з рослинним мотивом – найчастіше це напіврозкриті бутони троянд, тюльпани, інші квіти. Найбільш вдалим рішенням стане використання шпалер, дизайн яких розробив Вільям Морріс. Улюблені мотиви дизайнерських шпалер Вільяма Морріса – яскраві квіти, птахи, фрукти рослини. Всі елементи орнаменту щільно переплітаються, створюючи витіюваті композиції. Яскраві насичені або, навпаки, пастельні тони ретельно підбирані відповідно до орнаментів і створюють з ним ту єдину магію, яку називають дизайном Вільяма Морріса. Шпалери за архівами фабрики Morris & Co випускає компанія Sanderson.

Шпалери з деревами для вітальні.
Характерні меблі для англійських інтер’єрів повинні бути добротними. Глибокі крісла з високими спинками, м’які дивани з подушками, ліжка з балдахінами – англійський стиль сприяє відпочинку і неквапливому проведенню часу. Для англійського стилю характерні презентабельність і ваговитість форм, увага до деталей. Не варто забувати про бібліотеки: велика кількість книг, що заповнюють собою високі дерев’яні стелажі, – характерний момент англійського інтер’єру. При їх виготовленні використовують масив натурального дерева (червоного дерева, горіха, мореного дуба) – англійці особливо цінують його природну фактуру.

Шпалери для вітальні в класичному стилі.
Аксесуари – килими, дзеркала, вази, штори в англійському стилі, картини в масивних рамах – відіграють в англійських інтер’єрах величезне значення. На стінах доречними будуть портрети, пейзажі, сюжети із зображенням сцен полювання і т.д .. В якості текстилю використовують тільки дорогі, зазвичай важкі тканини. Портьєри повинні бути зшиті з важких фактурних, високоякісних тканин. Велика кількість текстилю – декоративних подушок, покривал, балдахінів – не лише створює затишну атмосферу, а й підкреслює декоративне багатство англійського інтер’єру.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно