Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Іноді дизайнери стикаються з ситуацією, коли хочеться попрощатися з замовником, повернути аванс, незважаючи на виконану велику частину роботи, і забути цей досвід як страшний сон. Щоб так не відбулося, замовникам теж потрібно вчитися працювати з дизайнером правильно. І тоді весь процес буде легким а результат відмінним.
«Ви можете зараз дати будівельникам план електрики (а меблі ми з вами виберемо потім)?»
План електрики, як і інші робочі креслення, може з’явитися лише після того, як весь інтер’єр буде затверджений за зовнішнім виглядом. Тобто обрано всі меблі, декоративно-оздоблювальні матеріали, замовлена чи хоча б затверджена конфігурація кухні, вибране все освітлення і навіть картини на стіни.
Тільки після цього робочі креслення можуть бути зроблені вдумливо і з урахуванням всіх особливостей будинку або квартири . Якщо, звичайно, ви не хочете, щоб розетки опинилися за шафою, вимикач за диваном, а з стіни стирчав б зайвий провід для бра, які вирішили-таки замінити на приліжкові лампи, а ось підсвічування кухонних шаф виявилося не передбачене.
Також у договорі має бути вказаний план-графік робіт. Обговоріть його заздалегідь, уточніть терміни виконання всіх етапів дизайн-проекту і враховуйте це при пошуку і найманні будівельно-ремонтної бригади.

Як працювати з дизайнером інтер'єра.

«Жоден із запропонованих варіантів не сподобався, можете запропонувати нам що-небудь ще?»
Формулювання «що-небудь ще» може означати 10, 20, 100 варіантів. Конкретизуйте ваші побажання. «Мені не подобається білий диван, тому що він надто мазкий, хочу щось більш практичне» або «загальний настрій інтер’єру мені здається занадто спокійним, хотілося б додати яскравих елементів».
Думайте разом з дизайнером. Включайтеся в роботу. Зводьте кількість варіантів до мінімуму. Шукайте і надсилайте приклади вподобаних інтер’єрів, і обов’язково вказуйте, що конкретно Вам подобається і що не подобається на цих прикладах.
Якщо ви явно бачите, що дизайнер не справляється із завданням, не чує ваших побажань чи не може їх реалізувати, сміливо розлучайтеся з ним і чим раніше, тим краще.

Як працювати з дизайнером.

«А чи не буде це занадто яскраво? (Світло, темно, однотонно, весело, похмуро, строкато, зелено, фіолетово, тощо) »
Не змушуйте дизайнера вгадувати ваші суб’єктивні відчуття. Що буде занадто яскраво для вас – відомо лише вам. Тому, все ж таки, потрібні референсні інтер’єри, конкретні приклади.
Кожному дизайнеру доводиться обробляти наскільки різні проекти, що на ваші абстрактні вигуки типу «Це мені нагадує ліс!» йому буде абсолютно не зрозуміло добре це чи погано для вас.
«А як це буде у прибиранні (обслуговуванні, експлуатації)?»
Це питання, мабуть, більш доречно поставити вашїй хатній робітниці чи сервісній службі.
У дизайнера, звичайно, повинен бути здоровий глузд і певний життєвий досвід, що дозволяє здогадатися, наприклад, що чорна глянсева підлога і линяючі пухнасті тварини несумісні. Але достатньої статистики у нього немає. Навіть якщо він зробив сотні проектів, він не є фахівцем з клінінгу, з експлуатації різної побутової техніки, або по догляду за рифовими акваріумами. Він не живе у всіх своїх інтер’єрах, не прибирає у них і не користується всіма тими приладами, які є в його проектах.
Тим паче, вимоги до чистоти в будинку досить індивідуальні. Для когось нестерпно бачити відбиток пальця на глянцевій поверхні, а хтось спокійно спостерігає, як улюблений собака обтрушується після прогулянки в передпокої.

Дизайнер інтер'єра.

«Мені подобається прованс, а чоловікові – лофт, порадьте нам – що краще?»
У дизайнера повинен бути один замовник на одному об’єкті. Хтось один в сім’ї повинен відповідати за інтер’єр, і його слово має бути для дизайнера останнім. Узгоджуйте всі ваші сімейні розбіжності і обговорюйте всі побажання в колі сім’ї.

«Моя дочка (подруга, мама, теща…) сказала, що світлі (темні, яскраві, бліді, однотонні, строкаті …) стіни (підлоги, штори, меблі…) виглядатимуть погано. А Ви що з цього приводу думаєте? »
Що думає дизайнер – він проілюстрував у проекті, ескізі. Якщо його авторитет в дизайні інтер’єру для вас недостатній, то замовте проект дизайну інтер’єру вашій дочці, подрузі, мамі. Позбавте дизайнера від іспиту з композиції і колористики перед вашими близькими.
«Ці меблі нам дуже подобаються, але де нам знайти такі ж самі дешевше?»
Пошук кращої ціни – не завдання дизайнера. Він підібрав Вам предмет інтер’єру в рамках обумовленого бюджету, ваше право вивчити всі пропозиції ринку або поторгуватися в салоні.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно