Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

У закладах готельно-ресторанного бізнесу можна досягнути успіху не лише завдяки правильному способу ведення економічних справ. Добре влаштованій сфері обслуговування, прибутковість та конкурентоспроможність таких закладів також залежить від інтер’єру приміщення, що відіграє функцію реклами, приваблює гостей приємною атмосферою чи затишною обстановкою, запам’ятовується креативним дизайном і святковим настроєм.

Якщо ми говоримо про використання тканин для декору у закладах цієї сфери бізнесу, то головним аспектом вибору повинна бути не лише краса, але й безпека для гостей та працівників закладу. На допомогу з’явились негорючі тканини та водовідштовхуючі полотна, що стали справжніми винаходами виробництва і суттєво покращили властивості багатьох текстильних виробів.

Штори для готелю.
Негорючі тканини виготовляють обробляючи матеріал спеціальним розчином, що протистоїть процесу горіння, або ж шляхом додавання особливих синтетичних волокон у полотно під час виробництва. Використання розчину для створення протипожежної тканини має суттєвий позитив в тому, що ним можна обробити необхідний замовнику виріб, а вагомим мінусом такого текстилю є втрата властивості протистояння вогню при використанні, така тканина витримує лише суху чистку.

Інша річ – негорючі тканини, що містять в своєму складі синтетичні волокна. До переліку позитивних якостей входить: довгострокова експлуатація продукції, яку можна чистити, а також прати, при цьому вона не втрачає свої вогнетривкі властивості, зберігає первинну форму та колір, полотно стійке до сонячного світла, не виділяє токсичних речовин. Фаворитом даного виду є тканина, до складу якої входять поліестерові волокна Trevira з добавками фосфору, що робить текстиль протипожежним. За допомогою ткацького обладнання та Trevira, можна створити негорюче шовкове полотно, велюр, льон, сатин.

Такий успішний симбіоз вивів німецьку торгову марку на лідируючі позиції продажу тканини, а також відкрив простір для дизайнерських фантазій та можливостей, особливо якщо це стосується громадських приміщень. Всім відомо, що вміст різноманітних текстильних виробів у дизайні приміщень ресторану і готелю доволі великий, і в разі виникнення пожежі, вони миттєво розповсюджують вогонь по усій площі, тому властивість тканини протистояти горінню є дуже важливою для таких закладів, адже їх відвідує велика кількість людей.

Негорючі тканини можна використовувати для пошиття гардин, тюлей, у якості оббивки для м’яких меблів, чохлів для стільців ресторану, покривала чи балдахіну готельного номеру, для драпіровки стін чи декорування світильників. Отже, тканина з волокна Trevira є неодмінною знахідкою для пошиття штор в заклади готельно-ресторанного бізнесу, театру, офісів чи житлових приміщень, це не лише декоруюча частина дизайну, але й суттєва деталь у дотриманні протипожежних норм заради безпеки.

Тканина для пошиття штор в ресторан.
Ще однією знахідкою для закладів готельного комплексу, ресторану, бару чи кафе стане використання в декорі інтер’єру водовідштовхуючих тканин. Таке вдале поєднання модної сучасної технології та практичності виробу, доволі привабливе у якості тканини для серветок, скатертин. Текстильні вироби ресторану чи кафе є суттєвим декоруючим елементом, тому для збереження їх чистоти та охайного вигляду, доречно використовувати тканину, що не поглинає вологу, зручна для чистки. Колекції тканин з водовідштовхуючими властивостями доволі великі, тут можна вибрати тканину не лише для пошиття гардин, скатертини, але й для оббивки меблів для вулиці, пошиття чохлів на стільці чи диван, а також у якості створення декоративної завіси на терасі або ширми для зонування необхідного простору.

Якщо Ви стали щасливим власником готелю, чи плануєте розпочати ресторанний бізнес, тоді завітайте у магазин-салон «Ваш інтер’єр». Ми пропонуємо послуги з дизайну інтер’єру, що супроводжується паралельним продажем багатого асортименту декоруючи складових. Ви можете замовити дизайн та пошиття різноманітних виробів, які можуть бути виконані з тканини, що не поглинає вологу, а також купити тканину з волокном Trevira для гардин, тюлі тощо. Використання таких водовідштовхуючих чи негорючих тканин у створенні текстильного декору приміщення стане безсумнівною запорукою безпеки відвідувачів, послужить гарним виробом для збереження чистоти у закладі.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно